Tarihi en temiz ülkeler hangileridir?

Kuran ve hadislere göre durduk yere kan dökmek günah, yasaktır.
İnsanın yaptığını dine yükleyemeyiz.
(Gerçi günümüzda kaç Müslüman kuran ve hadisleri biliyor, umursuyor ki :()
Bilse ne olacak? Ayrıca düşmanı öldürmek serbesttir. İnsanlar hadisleri yararına kullanır doğru ya da yanlış olsa bile.

Türk ama Türkiye'den önce Osmanlı, Selçuklu vardı. Timur ile siyasi bir bağlantı yok.

Siz tarih tartışmayın ciddi söylüyorum. Sizin mantığınızla gidiyorum biz Oğuz Türküyüz. E o zaman Karluk ve Kıpçak Türkleri Türk değil yani sizin bakış açınızdan çünkü bir bağımız yok değil mi? Siz başka bir ortamda bunları söylemeyin rezil olursunuz.

Siz tarih tartışmayın ciddi söylüyorum. Sizin mantığınızla gidiyorum biz Oğuz Türküyüz. E o zaman Karluk ve Kıpçak Türkleri Türk değil yani sizin bakış açınızdan çünkü bir bağımız yok değil mi? Siz başka bir ortamda bunları söylemeyin rezil olursunuz.
Sizin bütün ırkı ele alıyorsunuz.

Siz tarih tartışmayın ciddi söylüyorum. Sizin mantığınızla gidiyorum biz oğuz türküyüz. E o zaman karluk ve kıpçak türkleri Türk değil yani sizin bakış açınızdan çünkü bir bağımız yok değil mi? Siz başka bir ortamda bunları söylemeyin rezil olursunuz.

Boşuna tartışma. Atalarımızın Müslüman olduğunu sanıyor. Galiba bizim araplardan geldiğimizi sanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna tartışma. Atalarımızın Müslüman olduğunu sanıyor. Galiba bizim araplardan geldiğimizi sanıyor.

Evet ya. Neyse ki doğru düşünen sizin gibi birkaç kişi var. Timur diyorum bağlantımız yok diyor sinirlenmemek elde değil. Tarih boyunca Türkler genelde birbiriyle savaştı. Diyor ki bu "Timur Osmanlı ile savaştı bağlantımız yok" vallahi gülünç.

Geri
Yukarı