Tarihin En İyi Oyun Senaryosu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Powerpoint, Paint ve not defteri ile oyun nasıl yapılır...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden biz masaüstünde farenin sol tıka basılı tutarak windowsun logosunu alırdık ama çocuk windows simgesi olmadığı için sıkıntıdan sağa sola yapıyor aynı şeyi :)

Goca ceza yemen yakındır senin. :)

Konu başlığı görünce Battlefield 3 falan sandım ama içeri baktığımda bu çocuktaki ışığı gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dalga falan geçiyoruz ama kardeşimizi tebrik etmek gerek. Bu yaşta video kaydı almayı biliyor, 1 saat kaydı 720p atıyor, gif formatında resim yapıyor, Windows 8 kullanıyor... :)

Dalga da geçmiyorum aslında fakat bu küçük kardeşimi hem tebrik ediyorum hem de beni bu kadar güldürdüğü için teşekkür ediyorum. Sadece bir uyanığın videosuna kanmış, o yüzden böyle videolar yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığı görünce kafamın içinde COD, Crysis, BF serileri canlandı. COD oyunlarından birisidir dedim. Bir ara kafama Mario geldi gitti. Ama... :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı