Tarkan, Ahbap'a 1 milyon TL bağışladı

Okyanustan 1 damla vermiş.
O kadar alışmışız ki gözümüze sokula sokula yardım yapılmasını gözümüze sokulmadan prim için değil de gönülden ve bağıra bağıra söylenmeden yapılan yardımlar olduğunu idrak edemiyor milletimiz.

Bilmiyorsunuz bari bilgilendireyim dedim Tarkan'ın bu felakette ki ilk yardımı değil bu daha öncede çok yüksek meblağlarda bağışlar yaptı. Ama kimsenin gözüne sokmak istemiyor. Bu yardımı da kendisi değil Haluk Levent paylaştı zaten. Oğuzhan Uğurun 10 şubat tarihinde ki tweet'ini okuyabilirsiniz. Her yardım insanların gözüne soka soka yapılmaz.

Son düzenleme:
O kadar alışmışız ki gözümüze sokula sokula yardım yapılmasını gözümüze sokulmadan prim için değil de gönülden ve bağıra bağıra söylenmeden yapılan yardımlar olduğunu idrak edemiyor milletimiz.

Bilmiyorsunuz bari bilgilendireyim dedim Tarkan'ın bu felakette ki ilk yardımı değil bu daha öncede çok yüksek meblalarda bağışlar yaptı. Ama kimsenin gözüne sokmak istemiyor. Bu yardımı da kendisi değil Haluk Levent paylaştı zaten. Oğuzhan Uğurun 10 şubat tarihinde ki tweet'ini okuyabilirsiniz. Her yardım insanların gözüne soka soka yapılmaz.
Tmm tmm inandım he

Tmm tmm inandım he
Siz alışmışsınız gözünüze sokula sokula yardım yapılmasına. Prim için değilde gönülden yapılan yardım kabul olmuyor galiba. Neyse cevabınızı bırakıp gidiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Acınası. Gerçi siz az önceki mesajınızdan da belli yardımlarınızı göze sokmayı seviyorsunuz belli ki Tarkan gibi değilsiniz. Arkadaşlarınızın akrabalarınızın falan da gözüne soka soka gösterdiniz mi bağışınızı? Okşadılar mı başınızı?

Yeni konular

Geri
Yukarı