Tarkan'ın "Geççek" şarkısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tarkan'ın bu şarkıyı hangi amaçla yaptığını bilmek zor. Sırf izlenme için yapacağını sanmıyorum çünkü bahsettiğimiz kişi Tarkan, her türlü dinlenir.

Popçuların rapçilere özenmesi akımına katılmış olabilir, ya da gerçekten Türkçe Pop için farklı bir şeyler yapmak istemiş olabilir. Bilemeyiz.

Tarkan'ın bu şarkıyı hangi amaçla yaptığını bilmek zor. Sırf izlenme için yapacağını sanmıyorum çünkü bahsettiğimiz kişi Tarkan, her türlü dinlenir.

Popçuların rapçilere özenmesi akımına katılmış olabilir, ya da gerçekten Türkçe Pop için farklı bir şeyler yapmak istemiş olabilir. Bilemeyiz.

Tarkan geçmişte de böyle şeyler yaptı. Yeni nesiller nasıl biri olduğunu pek bilmez. Adam zaten muhalif ve eleştiri üzerine kurulu şarkılar yapar zaman zaman. Ancak dediğim gibi sadece siyaset yok burada. Çeşitli olaylarda da hep halkın yanında oldu.

FL9CeoPXwAEHKnz.jpg

Merhabalar, bilindigi gibi Tarkan yeni şarkısını duyurdu. Bilmeyenlere:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim duşuncem bizim durumumuzu anlatan bir sarkı olmuş.
Ilk 2 dakika gunluk sıkıntılara deginirken son 2 dakika direkt gonderme olmuş. Kime siz anlayın. (Dus babam artik dus yakamizdan!)

Ben cok sevdim, gelecekte yasaklanma ihtimaline karşin PC'ye, telefona, tablete, MP3'e kaydettim.

Sizin sarki hakkinda dusunceleriniz neler?
Çok iyi göndermelere sahip.Özellikle kravatlı ampullere çok iyi gönderme yapılmış.

Geri
Yukarı