Tasarım, çizim, video işleme için 7000-8000 TL laptop önerisi

Bütçe
7000-8000

sefinspeciali

Femtopat
Merhabalar. Öğrenciyim.
•Photoshop, illustrator gibi programları kaldırabilecek, video işlerken zorlanmayacak bir laptop arıyorum. Günlük olarak da Online derslere girecek, Windows 360 programlarını kullanacağım.
•Bütçem 7000-8000. +700 esneklik olabilir.
•Oyun oynamıyorum.
•Internet üzerinden sipariş vereceğim.
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.😇

Hocam taşınabilirlik önemli mi? Yani hafif olması mı lazım?
Değil ise önerim bu. Teknoloji şans işidir. Bazılarında sorun çıkıyor ama sizde çıkacak anlamına gelmiyor bu.

Daha demin 49 dakika önce Monster'lı arkadaş 2 aylık cihazında sorun çıkmış ve onun cihazında olan sorunları başkaları da yaşamış. Kesinlikle almayın. Onun yerine Casper alın daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Öğrenciyim.
•Photoshop, illustrator gibi programları kaldırabilecek, video işlerken zorlanmayacak bir laptop arıyorum. Günlük olarak da Online derslere girecek, Windows 360 programlarını kullanacağım.
•Bütçem 7000-8000. +700 esneklik olabilir.
•Oyun oynamıyorum.
•Internet üzerinden sipariş vereceğim.
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.😇
Oyun oynamasanda video işleyebilmen için güçlü bir ekran kartına sahip olman gerekiyor.
Tavsiye sırası yaptım.
1- ACER NITRO AN515-44 AMD Ryzen 5 4600H 8GB 256GB SSD GTX
2- Abra A5 V15.5.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook
3- Abra A5 V16.6 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
4- Lenovo Flex 5 Intel Core i5 1035G1 8GB 256GB SSD MX330

Daha demin 49 dakika önce Monster'lı arkadaş 2 aylık cihazında sorun çıkmış ve onun cihazında olan sorunları başkaları da yaşamış kesinlikle almayın. Onun yerine Casper alın daha iyi.

Allah aşkına Casper alıp deyip durma marka kalitesiz diyoruz anlamıyorsun abicim aç forumu oku binlerce sıkıntı konusu var Casper kalitesiz bir marka insanlara yanlış bilgi verme yeter artık.

Geri
Yukarı