Tasarımda nasıl gelişilir?

Kendi fikrimi söylüyorum. Belki beğenmezsin tamamen kendi zevkinize kalmış.
Neyse ilk önce arka plan gerçekten çok güzel duruyor. Fakat o gri yer tamamen o atmosferi bozuyor. Şimdi gri yeri kaldırırsanız daha iyi olur. Yazıları öyle sade olması kötü duruyor. Şimdi düşündüm bayrak eklersek o arka temada bozulacak diye düşünüyorum. Bayrak kesinlikle eklenmeli bu yüzden yazılara eklerseniz çok iyi olur. Doğal olarak çok fazla uğraşmanız demek. Biraz uğraşırsanız yaparsınız. :)
Şöyle olursa çok daha iyi olur:
türk.jpg

Arkadaşlar kendime bir Instagram sayfası açtım basketbol üzerine. Bu sayfaya kendim görseller hazırlamak istiyorum. Photoshop'ta kendimi nasıl geliştiririm? Kimlerin çalışmalarını örnek almalıyım?
Rehber videoları izle.Temeli öğren,ondan sonra yeni stilleri öğren. Yeni sitilleri öğrendikten sonra yeni sitil geliştir. Kafidir,kendi sitilini yapıp kendi "Grafik Paketini" Yaptıgın anda iş bitmiştir.

Son attığın resme göre söylüyorum. O çerçevenin transparanlığını arttır. Ayrıca rengi biraz daha griye çevirebilirsin.

Şu tarz "circle flag" resimler kullanarak, altına da ülkenin adını yazarsın...

#Slovenia Circle Flag | #Poland Circle Flag

Yapman gereken şu tarz bir şey işte... :)

#Poland vs Slovenia | #Slovenia vs Azerbaijan

Fikir açısından şunları da ekleyeyim de şuraya. :rolleyes:

#BJK-İBFK | #FB-Braga | #Benfica-FB

Saat kısmını da düzenle bence. Daha farklı renkler seçebilirsin. (Aklıma şu an pek bir şey gelmiyor orası için. Kusura bakma...)

Arkadaşlar kendime bir Instagram sayfası açtım basketbol üzerine. Bu sayfaya kendim görseller hazırlamak istiyorum. Photoshop'ta kendimi nasıl geliştiririm? Kimlerin çalışmalarını örnek almalıyım?
Merhaba tasarıma yeni başlamışsın sanırım eğer tasarımını geliştirmek istiyorsan sürekli çalışmalar yapmalısın ne iyi ne kötü sürekli yap, photoshop hakkında sürekli bir şeyler öğrenmeye çalış. Bunun için sana Afgan Rasulov kanalını önerebilirim. Photoshop'a ilk başladığımda ondan yavaş yavaş baktım ve uyguladım, kötü oldu ama bu sayede geliştim. Fakat ben 3D tasarım yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı