Tasarımda üzerinde çalışmak için YouTube kanalı bulmak

WeDev

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar tasarımda gayet bir bilgim olduğunu düşünüyorum ve bir YouTuber ile çalışmak istiyorum. Nasıl bulabilirim yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka ya freelancer olarak bionluk sitelerine ilan vereceksin ya da bir kanal bulup hakkında kısmına girip orada e posta adresine mail atacaksın. Sizinle çalışmak istiyorum daha önce bu kişilerle çalıştım diyerek referans sunacaksın. Ama maile çoğu geri dönüş yapmıyor. Bionlukta freelancer olarak iş bulmak daha mantıklı.

Kanka ya freelancer olarak bionluk sitelerine ilan vereceksin ya da bir kanal bulup hakkında kısmına girip orada e posta adresine mail atacaksın. Sizinle çalışmak istiyorum daha önce bu kişilerle çalıştım diyerek referans sunacaksın. Ama maile çoğu geri dönüş yapmıyor. Bionlukta freelancer olarak iş bulmak daha mantıklı.

Ama işte bionluk paralı.

Ama işte bionluk paralı.

sadeceon.com var ona da bakabilirsin. Ayrıca 20₺ tek seferlik bir ücret diye biliyorum. Onun parasınıda tasarım yapınca çıkartırsın zaten. Önemli olan tasarımlarının kalitesi ve bunu ne kadar uygun fiyata yaptığın. İlk zamanlar uyguna yap sonra sipariş yoğunluğuna göre fiyatı arttırırısın. Ayrıca bunun bir de vergi mükellefi olma kısmı var. Eğer düzenli olarak bionluktan para kazanırsan vergisini vermen gerekiyor. O yüzden Instagram'dan bir hesap açmak daha iyi olabilir senin için. En azından devlet kişi üzerinden gelen paranın vergisini alamaz. Hem vergi mükellefi olmazsın hem de 20₺'lik ücret ödememiş olursun. Ama Instagram'dan müşteri bulabilir misin onu bilmiyorum.

Geri
Yukarı