Tasarlanan oyunu HDD'de depolayıp M.2 SSD'ye çıkartmak mantıklı mı?

Fatih_Altay

Hectopat
Daha fazla  
Kendi oyunumu yapmak istiyorum. Unreal Engine 5 kullanacağım. Oyunumu hard diskte depolasam daha sonra çıktısını M.2 SSD'ye yapsam sizce olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Veri sonuçta. Nereye depoladığının bir önemi yok. Hızlı okuma yazma değerleri için m2 ssd daha iyi olur tabi.

Konuyla alakasız, oyunu yapınca haber verin hocam. Fiyatı ne kadar olursa olsun alacağım, söz. :)
Çok teşekkür ederim hocam :)

Veri sonuçta. Nereye depoladığının bir önemi yok. Hızlı okuma yazma değerleri için m2 ssd daha iyi olur tabi.
Peki m2 değil normal ssd olur mu? Malum fiyatlar biraz uçuk. Ben 8 tb hdd almayı düşünüyorum en az ve m2 ssd için 8 tb dünya para.

Peki m2 değil normal ssd olur mu? Malum fiyatlar biraz uçuk. Ben 8 tb hdd almayı düşünüyorum en az ve m2 ssd için 8 tb dünya para.
Neden böyle bir depolamaya ihtiyacınız var ? Sanırım büyük bir proje üzerinde çalışıyorsunuz ?
Ya da hevesinizi kırmak gibi olmasın ama palavra atıyorsunuz gibi geldi :)

Neden böyle bir depolamaya ihtiyacınız var ? Sanırım büyük bir proje üzerinde çalışıyorsunuz ?
Ya da hevesinizi kırmak gibi olmasın ama palavra atıyorsunuz gibi geldi :)
Yani biraz büyük denebilir aslında :) Hevesimi kırmıyorsunuz merak etmeyin çok fazla geliştirici Türkiye'de maalesef yok garipsemeniz normal :)

Yeni konular

Geri
Yukarı