Taşınabilir 250 GB SSD'yi laptop görmüyor

Emrullah Şahin

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, benim taşınabilir 250 GB SSD'im var onu da laptoptan sökmüştüm önceden. 2 yıldır da taşınabilir kutusu alıp onu da dışarıda kullanıyordum 2 gün öncesine kadar ama ne olduysa birdenbire içinden bir dosya alacaktım laptopa takınca görmüyor kendi kendine çalışıp kapanıyor. Ne yapmam lazım? Hiçbir şekilde okumuyor. Bilgisayara taktım öyle de okumuyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar? İçinde iş için kullandığım dosyalar, bilgilerim var. Nasıl alabiliriz?

Merhaba, benim taşınabilir 250 GB SSD'im var onu da laptoptan sökmüştüm önceden. 2 yıldır da taşınabilir kutusu alıp onu da dışarıda kullanıyordum 2 gün öncesine kadar ama ne olduysa birdenbire içinden bir dosya alacaktım laptopa takınca görmüyor kendi kendine çalışıp kapanıyor. Ne yapmam lazım? Hiçbir şekilde okumuyor. Bilgisayara taktım öyle de okumuyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar? İçinde iş için kullandığım dosyalar, bilgilerim var. Nasıl alabiliriz?
Hocam şimdi arama kısmına disk yazın "Sabit disk bölümleri oluştur" kısmına girin. Ayrılmamış siyah kısma sağ tıklayıp yeni birim deyin. Hepsine devam devam devam, diskiniz artık kullanılacaktır.

Hayır taktığım ssd gözükmüyor bile ssd yi takınca hızlı bir şekilde çalışıyor sonra tık diye ses geliyor kendiliğinden kapanıyor. ne yaptıysam olmadı başka çözüm yolu varmı? youtube dr ne kadar video varsa izledim needeyse sonuç aynı kaldı.

Geri
Yukarı