Taşınabilir Disk G/Ç Hatası

Ben size devamlı kullanasınız diye vermedim, dediğim programı kurup güncelleyin Tüm bellek ve hdd türünde ne varsa takın Fullscan yapın.
Daha sonra ne kullanacağınıza karar verirsiniz.
Peki teşekkürler dediğinizi yapcağım. Bir de chipset güncelle demişsiniz onu nasıl yapacağım? Bilgisayarımdaki tüm driverlar güncel gerçi bilgisayarım da eski sayılır. Benim kafamı kurcalayan Win 8 sistemli masaüstü bilgisayarımda g/ç hatası verip, win xp sistemli laptopumda hiç bir sorun bulunmaması. Böyle olunca teşhisi taşınabilir diskime koyamıyorum :(

Size ne kadar teşekkür etsem az. Verdiğiniz bu setup ile sorunum çözüldü. Ne olduğunu pek bilmiyorum ama intelin chipset güncelleyici programı galiba. G/ç hatasını artık almıyorum ve Windows 8'in masaüstü bilgisayarıma uyumsuz olduğunu hissettiğim için Windows 7ye dönme kararı aldım. DVD-rw yazma yapamıyor. Bu yüzden yeni indirdiğim güncel sp3 Windows 7 iso'sunu usbden boot ettim wintobootic programı ile boot ayarlarında first device olarak usb'yi ilk sıraya alıp Usb-Hdd yi de ilk sıraya almama rağmen ''a disk read error occurred' hatası alıyorum. Windows 8 kurmadan önce uzun uğraşlarım sonucunda usbden bootable yapabilmiştim ön yükleme ekranını getirebilmiştim fakat şimdi bu hatayı alıyorum bu hatadan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size ne kadar teşekkür etsem az. verdiğiniz bu setup ile sorunum çözüldü. Ne olduğunu pek bilmiyorum ama intelin chipset güncelleyici programı galiba. G/ç hatasını artık almıyorum ve Windows 8'in masaüstü bilgisayarıma uyumsuz olduğunu hissettiğim için Windows 7ye dönme kararı aldım. DVD-rw yazma yapamıyor. Bu yüzden yeni indirdiğim güncel sp3 Windows 7 iso'sunu usbden boot ettim wintobootic programı ile boot ayarlarında first device olarak usb'yi ilk sıraya alıp Usb-Hdd yi de ilk sıraya almama rağmen ''a disk read error occurred' hatası alıyorum. Windows 8 kurmadan önce uzun uğraşlarım sonucunda usbden bootable yapabilmiştim ön yükleme ekranını getirebilmiştim fakat şimdi bu hatayı alıyorum bu hatadan nasıl kurtulabilirim?
Universal usb installer veya windows 7 usb tool gibi programlar ile dene. Elinde ki iso Orjinal msdn çıkışlı olmadığından veya yanlış indiğinden dolayı bu sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı