Taşınabilir FHD Monitör Tavsiyesi

ServerTower

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben slim tower (ince kasa) bir bilgisayar almayı düşünüyorum ama monitör sorunum var. Bunun için sizin yardımlarınıza ihtiyacım var. Ayakları olmayan eğer olacaksa da katlanabilir ayakları olan, olabildiğince ince ve kasanın boyutları kadar (17"-22" arası) monitör önerilerinizi ve yardımlarımızı bekliyorum. Belirttiğiniz monitörü boyutu, çözünürlüğü ve eğer varsa tavsiye ettiğiniz kasa bilgisi ile yazarsanız daha iyi olur. Bu arada bir tableti monitör olarak kullanabilir miyim? Eğer kullanabiliyorsam nasıl kullanabilirim? Son olarak internette biraz araştırma yaptım. LCD kontrol kartı ile bozuk bir dizüstü yada tabletin ekranını söküp kullanılabilir hale getiriyorlar. LCD kontrol kartını yerinden alabileceğim bir yer biliyor musunuz? Ve LCD'yi kasaya monteleyebilir miyim? Zararı olur mu? Şimdiden tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim! :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı