Taşınabilir fotoğraf makinesi önerisi

SeANKA

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Hedefi Yazılım mühendisliği okumak
İyi günler dilerim.
Fotoğraf makinesi alacağım ama tam bir bilgim yok. Genel günlük kullanım için video ve fotoğraflar çekmek var aklımda. Önerdiğiniz bir kamera var mı bütçem 6500 TL şimdiden teşekkür ederim.

Şuradan bulunduğunuz şehirde fujifilm shop var mı bakın, varsa oraya gidin ve makinelere bakacağınızı söyleyin. İstekleriniz doğrultusunda size en uygun makineyi gösterecekler ve denemenize imkan sağlayacaklardır.
Fujifilm makineler gündelik kullanım için gayet yeterli makinelerdir. Hem de görüntüsü eski makinelere benzediği için güzel gözükür.

Şuradan bulunduğunuz şehirde fujifilm shop var mı bakın, varsa oraya gidin ve makinelere bakacağınızı söyleyin. İstekleriniz doğrultusunda size en uygun makineyi gösterecekler ve denemenize imkan sağlayacaklardır.
Fujifilm makineler gündelik kullanım için gayet yeterli makinelerdir. Hem de görüntüsü eski makinelere benzediği için güzel gözükür.
Fujifilm'de 6-7K ya kamera kalmadı artık XT200 de üretmiyorlar, kalan stoklar indirimli fiyatıyla bile 10K'yı geçiyor. Onlar da bitince en ucuz kamera XE-4 kalıcak o da en ucuz kit lens ile 17500TL.
Sıfır kamera alıcağım takıntısı olan kişilerin bitmeden XT200 alması lazım.
Ben olsam ikinci el XT20 alırdım kaliteli olan kit lens ile.

Fujifilm'de 6-7k ya kamera kalmadı artık XT200 de üretmiyorlar, kalan stoklar indirimli fiyatıyla bile 10K'yı geçiyor. Onlar da bitince en ucuz kamera Xe-4 kalacak o da en ucuz kit lens ile 17500TL.
Sıfır kamera alacağım takıntısı olan kişilerin bitmeden XT200 alması lazım.
Ben olsam ikinci el XT20 alırdım kaliteli olan kit lens ile.

Son dönem fiyatlarını tam bilmiyorum açıkçası. Arkadaş direk almasa bile yardımı dokunur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı