Taşınabilir Hard Diskten Bilgi Kurtarma

yigiter_342

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Taşınabilir diskime girdiğim zaman bir işlem yapmak istediğimde direkt olarak ilgili ekran donuyor. Her işlemde aynı sıkıntıyı yaşıyorum.

İlgili programlarla test ettim, bad sektör gözüküyor.

Read testinde direkt olarak ilgili test programları da donuyor.

Önemli olan taşınabilir diskten ziyade içindeki bilgiler. Bu bilgileri kurtarma şansım mümkün müdür? :(

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu konuda birçok program var fakat tam anlamı ile beni tatmin etmiş bir tanesi olmadı hiç. Bazıları resimleri kurtarıyor fakat resimlerin uzantılarımı değişiyor bir şeyi mi eksik geliyor ne oluyorsa görseller açılmıyor. Aynı şey video müzik içine söylenebilir. Yani çok büyük beklentiler içine girmeden hepsini deneyebilirsiniz. hangisinden ne kurtulduya göre en son düzenlemesini yaparsınız.
Ya da HDD regeneratör, onarım yaptığını iddia ediyor ki son bir haftadır bir HDD üzerinde çalışıyorum. Aman aman bir etkisini görmesem ve çok uzun zamanlarda işlem yapıyor olsa da oda denenebilir.
Yine de bu konuda daha deneyimli olanların bilgisini beklemekte fayda var.
Hatta herşeyden önce HDD yi kutusundan çıkarıp kasaya direk bağlamayı deneyin.

EaseUS Data Recovery kullanın, daha önce 250 filmden oluşan arşivim silinmişti, 225 civarı filmi başarıyla kurtarmıştı. Ancak HDD işlem yapamayacak durumdaysa yazılımlarla kurtarabilir misiniz bilmem, muhtemelen EaseUS'da donacaktır kurtarma işlemi yaparken.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı