Taşınabilir harddiskten oyun oynanır mı?

osmanexe

Hectopat
Laptopumun içinde 120GB SSD'lik var bana yetmiyor haliyle. Ben de SSD'yi çıkarmadan içine harddisk koymak istiyorum bu uygun mu ilk olarak bunu merak ediyorum.
2. olarak taşınabilir harddisk ile oyunumu normal harddisk gibi sıkıntısız oynayabilir miyim 2. sorum da bu şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumun içinde 120GB SSD'lik var bana yetmiyor haliyle. Ben de SSD'yi çıkarmadan içine harddisk koymak istiyorum bu uygun mu ilk olarak bunu merak ediyorum.
2. olarak taşınabilir harddisk ile oyunumu normal harddisk gibi sıkıntısız oynayabilir miyim 2. sorumda bu şimdiden teşekkürler.

Taşınabilir HDD ile oyun oynarsın ben de kullanıyorum ama yükleme ekranları bayağı uzun sürüyor.

Dahili harddisk anakarta "sata" ile bağlanıyor. Harici ise USB ile bağlanıyor. İkisi arasındaki aktarım hızlarını göz önüne alacak olursak sata 3 USB'ye göre daha hızlı olacaktır. Bu da oyunun açılmasını, yükleme ekranlarında beklemeyi, haritaların yüklenme süresini etkileyecektir.

Dahili harddisk anakarta "sata" ile bağlanıyor. Harici ise USB ile bağlanıyor. İkisi arasındaki aktarım hızlarını göz önüne alacak olursak sata 3 USB'ye göre daha hızlı olacaktır. Bu da oyunun açılmasını, yükleme ekranlarında beklemeyi, haritaların yüklenme süresini etkileyecektir.
Peki teşekkürler en ince ayrıntısına kadar anlatmışsınız gerçekten.
Oynaya bilirsiniz.
Teşekkür ederim peki laptopa 2 tane disk takabilir miyim.

Cihaz modelini veya anakartı internette arattığınızda gerekli bilgilerin çıkması lazım. Cihaz modelini ve anakartı söylerseniz yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı