Taşınırken mutfaktaki 3'lü set bırakılmalı mı?

Evin parasına dahil edildiyse bırakın. Dahil edilmediyse götürün.
Yok adam konuyu bile açmadı.
Evi boşatmış ve sadece onları evde bırakıp pazarlık ettiyseniz. Vermelisiniz. Ev eşya dolu ilen pazarlık edip boşaltacaksanız. Bence Fırın ve set üstü ocak alınır, davlumbaz alınmaz. Ama çok göreceli bir durum, detaylar önemli
Yok pazarlık yaparken adam konuyu bile açmadı.

Baban konuşurken detay vermesi gerekirdi. Aslın da almanız lazım. Almayacaksanız da parasını almanız lazım.
Adamın sorması lazım bunları biz aldık zaten ve götürcezde.
Biz eski diye bırakmıştık ama sizinki yeniyse götürün o zaman.
6 senelik ancak yeni gibi kaliteli arçelik.
Biz bıraktık ama isteğe bağlı yani.
Ama bırakacaksanız fiyatını da sorun parasını veriyorlarsa bırak vermiyorlarsa al götür.
Adam bırakın demiş dün babama ancak bu fiyatın içinde değil hatta konu bile açılmadı biz bu evi alırken satın aldığımız adam klimayı bırakcam dedi götürmüş hatta kombinin boruyu götürmüş.

6 senelik ancak yeni gibi kaliteli arçelik.

Adam bırakın demiş dün babama ancak bu fiuatın içinde değil hatta konu bile açılmadı biz bu evi alırken satın aldığımız adam klimayı bırakcam dedi götürmüş hatta kombinin boruyu götürmüş.
Size kalmış artık isterseniz bırakın isterseniz götürün. Alıcı bir şey diyemez.

Ben 14 kere ev değiştirdim. Arkadaşlarımda çok değiştirdi yardım ettim. İçlerinde çok vasat evler vardı onlarda zaten ampul bile yoktu. Birazdaha düzgün olan evlerde Davlumbaz yada kombinin söküldüğünü hiç görmedim. Takılıysa bırakmışlardı, bunlar zaten demirbaş, bunları kiracı almaz zaten, ev sahibine aldırır yada kiradan düşer, çünkü bunlar eve aittir, evde otururken doğal gaz gelmiştir sen taktırmışsındır kaloriferi, sen aldın diye petekleri sökemezsin. Fiyata dahildir ve peket kombi ücreti için ayrıca konuşmazsın bile, fırın ve ocak bi okadar şahsi eşyadır, buzdolabını çamaşır makinesi gibi, yeni evine yeni ocak alacaksındır. Hediye edersin ayrı bişey, özetle doğalgaz kombisi ve davlumbaz gibi eşyalar demirbaştır. Özel olarak ben bunu satmıyorum dersen o ayrı, fırın ve ocakta eşyadır, alır gidersin.

6 senelik ancak yeni gibi kaliteli Arçelik.

Adam bırakın demiş dün babama ancak bu fiyatın içinde değil hatta konu bile açılmadı biz bu evi alırken satın aldığımız adam klimayı bırakacağım dedi götürmüş hatta kombinin boruyu götürmüş.

Parasını alın isterseniz.
Ama çok zorlamaya gerek yok.

Geri
Yukarı