Taşınma dolayısı ile internet hızım etkilenir mi?

Dostum Fiber varmış Türk Telekom sağlayıcısının, öğrendiğim kadarı ile bütün internet sağlayıcı firmalar Türk Telekomun altyapısını kullanıyormuş. 100 Mbps izin veriyor Türk Telekomdan almayı düşünüyorum. Tabii senin tavsiyen varsa dinlerim.
Tavsiyem Türk Telekom'dan almamanız. TurkNet tercih edebilirsiniz ve tavsiye ederim çünkü TT'de en az 12 ay taahhüt vermeniz gerekecek ve ayrıca biraz daha yüksek bir bedel ödemeniz gerekecek. Fakat TurkNet'te 100 TL ödeyip tek paket internet kullanacaksınız. Ha tabii ki TurkNet dışında da alternatifler mevcut. Misal; Millenicom ve NetSpeed de tercih edilebilir.

Tavsiyem Türk Telekom'dan almamanız. TurkNet tercih edebilirsiniz ve tavsiye ederim çünkü TT'de en az 12 ay taahhüt vermeniz gerekecek ve ayrıca biraz daha yüksek bir bedel ödemeniz gerekecek. Fakat TurkNet'te 100 TL ödeyip tek paket internet kullanacaksınız. Ha tabii ki TurkNet dışında da alternatifler mevcut. Misal; Millenicom ve NetSpeed de tercih edilebilir.
Hocam hepsi Türk Telekom altyapısını kullanıyor, eğer tek fark fiyat ise benim açımda ücrette sıkıntı yok o yüzden sorun olmuyor 160-200 olsa bile sadece sorunsuz, hızlı ve sürekli olsun.

@281746 Altyapı aynı, fiyat farklı. Ayrıca TT'de taahhüt vermeniz gerekiyor. Aradaki fiyat farkını boşuna ödemeyin bence. Ben de TürkNet'ten yanayım. Hizmet kaliteli, emin olabilirsin.

Geri
Yukarı