Taşınma sonrası nasıl ders çalışılır?

Serefsyy081

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Allah'ın unuttuğu bir şehirde merkezde yaşıyorum. Yetmemiş gibi bir de ilçesine taşınacağız, benim okulum bu sene bitti üniversitede bir yere gitmedim. İlçeye taşınacağamız için dershane yok ve benim de dershaneye gitmem lazım Doping Hafıza çok bir işe yarayacağını düşünmüyorum kendime sizce ne yapmalıyım? Kız arkadaşım falanda merkezde çoğu dostum, ayrıca evi satcaz, merkeze günlük 3 tren var her gün 65 TL gidiş gelişte veremem yardımcı olur musunuz?

Doping Hafıza'yı ben başka bir şeyle ilgilenmem dinlerim diyorsan başarı yüzden artar Ekstra özel canlı dersler alabilirsin yüz yüze

Doping Hafıza'yı ben başka bir şeyle ilgilenmem dinlerim diyorsan başarı yüzden artar Ekstra özel canlı dersler alabilirsin yüz yüze
Doping Hafıza çöp. Eğer örneklerine bakmak isterse Telegramda arama kısmına doping hafıza video yazıp video ve animasyonlarının ne neredece alt kalite olduğunu görebilir. eğer ingilizcesi de varsa internet derya deniz.

Sıkıntı nedir anlamadım dopingde.
YouTube'da çok daha kaliteli animasyonlara ücretsiz erişebilecekken neden dopinge neye benzediği belli olmayan animasyonlara para vereyim ki? soru çözümü desen telegramda zibilyon tane soru çözüm grubu var, anlamasanda anlatıyorlar. Sıkıntıyı bir iki tane doping hafıza videosu izleyerek anlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı