Taskbar çalışmıyor

Gamesa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba windows 10 1909 sürümünü kurdum, en son güncellemeleri yaptım.
Taskbar hiçbir şekilde çalışmıyor. Çalışmıyor derken click yapamıyorum hiçbir yerine.
Explorer.exe restart verdiğimde çalışıyor. Biraz sonra yine aynı. Tüm solutionları denedim hiç biri yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cmd'yi yönetici olarak çalıştırın sfc /scannow yazıp taratın bakalım sorun bulacak mı.
  • Windows Resource Protection did not find any integrity violations: Sisteminizde herhangi bir bozuk ya da eksik dosya tespit edilememiştir.
  • Windows Resource Protection could not perform the requested operation: Tarama sırasında bir sorunla karşılaşıldığını belirtir. Bu durumda gelişmiş başlangıç seçeneklerini kullanarak komutu çalıştırmanız gerekecek.
  • Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them. Details are included in the CBS.Log %WinDir%\Logs\CBS\CBS.log: SFC aracı bir sorun tespit etti ve bunu başarılı bir şekilde onardı.
  • Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them. Details are included in the CBS.Log %WinDir%\Logs\CBS\CBS.log: SFC aracı sorunu tespit etti, ancak onarım başarısız oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı