Tasolar Hakkında Birkaç Soru

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün evi karıştırırken bir kutu taso ve yuvarlak şeylerden buldum. Birkaç sorum olacak.
Bu tasolar tam olarak nedir?
Ne işe yararlar?
Satan birkaç adam gördüm tanesine 10-15 TL istiyordu değeri nedir bunların?
O nesli yakalayamadım maalesef. Cahilliğimi mazur görün. Bu aralar Letgo ve Sahibinden gibi sitelerde evde ne bulursam satmaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Looney Tunes mi, Flinstones mi yoksa Pokemon tasoları mı ? Looney Tunes zamanı bol bol cips alıyordum. İyi bir satış tekniği idi o zaman. Teknolojik cihazlar yokken o zamanın gençleri için eğlence idi. Birden çok oynama yöntemleri var aslında, biraz da yaratıcılığa bağlı. Basitçe tasoları üst üste koyuyorsun sırasıyla vurup arka yüzü ön yüze çeviriyorsun ve tasoyu kazanıyorsun. Eskiden bizim gazoz kapağı ile oynadığımıza benzerdi. O yüzden tutulmuştu.

Koleksiyonu yapan elbet vardır. Satacaksan şayet değer olarak başka satıcıların sattıklarına yakın olsun. Çok fazla etmez.

P_20170709_123801.jpg
Bunlar Beyblade tasoları sanırım. Soldan sağa Mega topaç, Yıldırım topaç, Süper topaç, Dijital topaç, Metal topaç, Beyblade topaçları.
P_20170709_123808.jpg
Digimon 41 adet var.
P_20170709_123814.jpg
13 adet yugioh.
P_20170709_123819.jpg

Bu da hızlı tekerlek diye garip bir şey.

Bir de kartlar var.
P_20170709_125140_1_p.jpg
Soldakiler para eder mi bilmiyorum.
P_20170709_125214.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı