Tatile gidecek misiniz?

Evet sorum bu. Vakalar coştuğundan beri bunu düşünüyorum. Biz ailecek kamp tatili yapaktık ama şimdi ne olacağını bilemiyorum. Yanıtlarınızı bekliyorum.

Ben kas yapacağım evde gaza gelip 3800 TL koşu bandı siparişi vereceğim şimdi güzel bir kazık yiyeceğim her neyse tatile gelirsek 1 2 sene Full vucut çalışıp korona tamamen bittiğinde ise Floridaya yüzerek kaçmayı planlıyorum taner Tolga tarlacı gibi.
9 agustos ile 6 Eylül arasinda tatildeyim. Bekle beni Türkiye ben geliyorum :)

Hocam ben kaçmaya çalışıyorum siz geliyorsunuz :( valla gelirseniz 2000 euro ile kralsınız 2000x8=16000.

Evet sorum bu. Vakalar coştuğundan beri bunu düşünüyorum. Biz ailecek kamp tatili yapaktık ama şimdi ne olacağını bilemiyorum. Yanıtlarınızı bekliyorum.

Normalde her sene köye giderdik fakat corona ve işimiz gereği gidemiyoruz. Gitmeyi isterdim ama corona bitsin rahat rahat yaparım tatilimi :D

Ben kas yapacağım evde gaza gelip 3800 TL koşu bandı siparişi vereceğim şimdi güzel bir kazık yiyeceğim her neyse tatile gelirsek 1 2 sene Full vucut çalışıp korona tamamen bittiğinde ise floridaya yüzerek kaçmayı planlıyorum taner Tolga tarlacı gibi.

Hocam ben kaçmaya çalışıyorum siz geliyorsunuz :( vallahi gelirseniz 2000 euro ile kralsınız 2000x8=16000.

Edit
2.000 euro eşittir.
20.238,31 Türk lirası
Ben bunu yazarken galiba Euro yükseldi.

Ben kas yapacağım evde gaza gelip 3800 TL koşu bandı siparişi vereceğim şimdi güzel bir kazık yiyeceğim her neyse tatile gelirsek 1 2 sene Full vucut çalışıp korona tamamen bittiğinde ise Floridaya yüzerek kaçmayı planlıyorum taner Tolga tarlacı gibi.

Hocam ben kaçmaya çalışıyorum siz geliyorsunuz :( valla gelirseniz 2000 euro ile kralsınız 2000x8=16000.
Euro 10₺.
Gitmeyeceğiz galiba, hiç konuşmadık bile.

indir (2).jpeg

Geri
Yukarı