Tavuk şikayetinde polislerin belirtilen gün ve 10 gün sonrası kontrole gelmemesi

drogbaformalı

Decapat
Tavuklarım şikayet edilmişti önceden, böyle bir konu açmıştım ve ne kadar çözüme kavuşmamış olsam da bura da benzer bir konu açtım. Tavuklarım (2 horoz) gürültüden dolayı şikayet edildi ve belediye uyarı verdi. Uyarıda tam günü hatırlamıyorum ama 10-15 gün öncesine kadar kontrole gelmeleri gerekildiği belirtilmiş ama hala kimse gelmedi. Polislerin gelmesini istiyorum çünkü polisler gittikten sonra içim rahat bir şekilde tekrar tavuk besleyebileyim.

Arkadaşlar tavuklarım gürültüden dolayı şikayet edildi. Bende 6 adet tavuk vardı, 2'si horoz ve 4'ü tavuk olmak üzere. 2 horoz şu an buz dolabında ve 4 tavuğum (Pofuduk, Prenses, İpek, Tombul) şu anda babamın arkadaşının bahçesinde kısa süreliğine bekliyor. Şikayetin sebebi başta da belirttiğim gibi gürültüden dolayı fakat tavukların gürültü yapmasının imkanı yok, 2 horozdan dolayı bu 4 tavuk mağdur. Belediyeye gitsem şikayetin 2 horoz ile değiştirilmesini istesem kabul olur mu?

Arkadaşlar sizce de saçma değil mi? 2 horozdan dolayı 4 tavuk mağdur kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı