Tayinimiz Adana'ya çıktı

Daha dün tayinler açıklandı. Babam da memur. Şu an Osmaniye'de yaşıyoruz. Tayinimiz ise Adana'ya çıktı. Adana'da yaşayan veya orada zaman geçirmiş olan birileri varsa neye dikkat etmem lazım? Çünkü kavgalar çok oluyormuş duyduğum kadarıyla. Herkese teşekkürler.
Hocam kekoların olduğu yerlerde gezmeyin bir şey olmaz. Şehir efsanesi öyle kavgalar falan. Mesela Özel Bulvarı güzeldir.

Ben de o yüzden kaçın dedim, çok sıkıcı bir şehir.

Ben de Osmaniye'deyim şu an, bence o kadar bir şey değişmiyor. Zaten dışarı çıkan birisi değilim yani, sakin normal her şey. Ama küçük olduğu değişmez. Gezecek yerler bile yok.

Ben de Osmaniye'deyim şu an, bence o kadar bir şey değişmiyor. Zaten dışarı çıkan birisi değilim yani, sakin normal her şey. Ama küçük olduğu değişmez. Gezecek yerler bile yok.

Osmaniye'ye gelince gezdirem seni. Bak gör nereler nereler var. :D Şaka bir yana evet şehir çok küçük ve cansız. Arkadaşlarınız varsa her yer güzeldir, ben böyle bakıyorum.

Osmaniye'ye gelince gezdirem seni. Bak gör nereler nereler var. :D şaka bir yana evet şehir çok küçük ve cansız. Arkadaşlarınız varsa her yer güzeldir, ben böyle bakıyorum.

Arkadaşım yok hocam. Dışarı çıkan birisi değilim. Bakkala bile gitmiyorum o derece. Pandemi ile alakası yok, normalde öyleyim. Gezdirirsen anca karaçayı gezdirirsin. :D

Geri
Yukarı