Taylor Swift Store kaç günde teslim eder?

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Geçenlerde kız arkadaşıma alacağım hediyeyle alakalı bir konu açmıştım. Karar verdim sanırım ya Taylor Swift'in CD veya plak olarak albümünü alacağım ya da anahtarlığını alacağım. Albüme almaya biraz daha yakınım. Ancak bir sorum olacak. Kaç günde teslim edilir? Türkiye'ye özel vergi alınıyor mu? Papara kullanıcısıyım Papara ile satın alım yapabilir miyim?

Merhaba. Geçenlerde kız arkadaşıma alacağım hediyeyle alakalı bir konu açmıştım. Karar verdim sanırım ya taylor Swift'in CD veya plak olarak albümünü alacağım ya da anahtarlığını alacağım. Albüme almaya biraz daha yakınım. Ancak bir sorum olacak. Kaç günde teslim edilir? Türkiye'ye özel vergi alınıyor mu? Papara kullanıcısıyım Papara ile satın alım yapabilir miyim?

Papara Mastercard veya Visa olduğu için alırsın. Ve vergiyi PTT görevlisi sana plağı getirdiğinde alır sanırsam.

Onu bilemem. Satın alırken standart veya Express kargo diye bir şey olur orada söylemesi lazım tahmini ama onlar.
1639767169052.png

Bu konuda fikrim yok ama hediye fikri cidden aşırı iyi. Biri bana sevdiğim şarkıcının albümünden falan alsa net düşerdim.

İlk tanıştığımızda (5 yıl önce falan) bu sanatçıyı çok sevdiğini kazaklarını falan çok sevdiğini söylemişti. Normalde hoodie alacaktım ama 70 dolar ve vergiler 1000 TL'yi aşıyor.
Süreyi göstermiyor. Ayrı ayrı veya tek bir kargo şeklinde gönderim için seçiyorsun.

Bu seçenekler neyi değiştirir?

Geri
Yukarı