Taylor Swift Store kaç günde teslim eder?

Hocam öncelikle yardımcı olamadığım için çok üzgünüm. 30-40 dolar olan ürünler bile daha satın alma aşamasında dünyanın parası haline geliyor.
Şöyle bir şey buldum:
Almak istediğiniz ürünün yanında çok basit gibi duruyor. Siz yine de CD ya da plak fikrini düşünün.

Valorant hesabımı satılığa çıkardım satarsam alabilirim ancak. Okulda da yemek yemeyeceğim. Birikir o zamana kadar herhalde. Sizin attığınız da gayet hoş çok teşekkür ederim.
Hocam öncelikle yardımcı olamadığım için çok üzgünüm. 30-40 dolar olan ürünler bile daha satın alma aşamasında dünyanın parası haline geliyor.
Şöyle bir şey buldum:
Almak istediğiniz ürünün yanında çok basit gibi duruyor. Siz yine de CD ya da plak fikrini düşünün.

Kararımı verdim. Bunu alacağım: evermore album deluxe edition CD (clean version)

Son düzenleme:
Şahsen kendim almış gibi sevindim. Güle güle kullanın :)
Umarım kız arkadaşınız ile mutluluğunuz daim olur 😇

Eee şey tek sorun ben arkadaşımla sevgili değilim. Aslında amacım o an açılmak olduğu için bu tip bir hediye almak istemiştim. :D
Bu arada açtığım konu için herhangi bir yazı yazan, vaktini harcayan herkese tek tek teşekkür ederim iyi geceler.
Şahsen kendim almış gibi sevindim. Güle güle kullanın :)
Umarım kız arkadaşınız ile mutluluğunuz daim olur 😇

Hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama ben ilk defa yurt dışından alışveriş yapacağım. Ne kadar vergi gelir ona göre parayı denkleştireyim.

Son düzenleme:
Vergi olayı muamma.
Vergiyi peşin ödersen ürün evine direk gelir. Fakat sadece ürünün ücretini ödersen gümrükte rastgele tutar üzerinden belirliyorlar. Yurt dışından bir dürü ürün aldım hiçbiri ürünün beyan edilen tutarı üzerinden vergilendirilmedi.
%20 vergi + 8 TL gümrüğe sunum ücreti alınıyor.

Vergi olayı muamma.
Vergiyi peşin ödersen ürün evine direk gelir. Fakat sadece ürünün ücretini ödersen gümrükte rastgele tutar üzerinden belirliyorlar. Yurt dışından bir dürü ürün aldım hiçbiri ürünün beyan edilen tutarı üzerinden vergilendirilmedi.
%20 vergi + 8 TL gümrüğe sunum ücreti alınıyor.

600 TL'yi geçer mi peki?

Ürünün 13$ olduğunu varsayıyorum:
13*16.50 = 214.5 TL ->ürün bedelinin TL çevrilmiş hali
2814.5*1.20/100)+8 = 265.4 TL -> Kargo hariç fiyatı bu çıkıyor.

Ürünün 13$ olduğunu varsayıyorum:
13*16.50 = 214.5 TL ->ürün bedelinin TL çevrilmiş hali.
2814.5*1.20/100)+8 = 265.4 TL -> kargo hariç fiyatı bu çıkıyor.

Tamam bana uygundur çok teşekkür ederim.
D&r veya opus sitesinden sipariş edebilirsiniz.
Opustan yıllar önce almıştım ve 3-4 günde elime ulaşmıştı.

Opus veya d&r da satılıyor mu bunlar?
D&r veya opus sitesinden sipariş edebilirsiniz.
Opustan yıllar önce almıştım ve 3-4 günde elime ulaşmıştı.
Hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın gerçekten üzgünüm ama bu sefer cidden son bir sorum olacak. Ben ürünü D&R'dan almaya karar verdim. Ürün Taylor Swift'in sitesindekiyle birebir aynıdır değil mi? Şarkı lyric ve fotoğraf kitapçığı var mıdır yani?

Bahsettiğim şey şu:
1639937124950.png

Son düzenleme:
Tamam bana uygundur çok teşekkür ederim.

Opus veya d&r da satılıyor mu bunlar?

Hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın gerçekten üzgünüm ama bu sefer cidden son bir sorum olacak. Ben ürünü d&r'dan almaya karar verdim. Ürün taylor Swift'in sitesindekiyle birebir aynıdır değil mi? Şarkı lyric ve fotoğraf kitapçığı var mıdır yani?

Bahsettiğim şey şu: Eki Görüntüle 1246508

Yok ne rahatsızlığı her zaman sorabilirsiniz.
Eğer orijinal plağında öyleyse her yerde aynı olmalı.
Eğer acilse direk d&r mağazasından da alabilirsiniz.
Önceden okuduklarıma göre kargo sisteminin yavaş olduğunu söylüyorlardı ama şimdi bilemem.

Yok ne rahatsızlığı her zaman sorabilirsiniz.
Eğer orijinal plağında öyleyse her yerde aynı olmalı.
Eğer acilse direk d&r mağazasından da alabilirsiniz.
Önceden okuduklarıma göre kargo sisteminin yavaş olduğunu söylüyorlardı ama şimdi bilemem.

Çok teşekkür ederim. Hayır, şu anlık bir aciliyeti yok Nisan'ın ortalarında doğum günü.
Ürünü 1 buçuk hafta önce falan sipariş ettim. Dün de geldi. Bugün de ben kıza verdim :D sevindiğini söyledi. Hepinize teşekkür ederim tekrardan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı