TCKN ve telefon numarası ile ne yapabilirler?

RİCK GRİMES1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim arkadaşlarımdan T.C. Bulan var. İkide bir beni tehdit ediyor. CC falan diyor tel numaranı yayarım diyor. Bunları yaparsa ne olur? Yapabilir mi? Ben bunlardan biraz korkuyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar benim arkadaşlarımdan T.C. Bulan var. İkide bir beni tehdit ediyor. CC falan diyor tel numaranı yayarım diyor. Bunları yaparsa ne olur? Yapabilir mi? Ben bunlardan biraz korkuyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim.
Direkt polise ver oyle arkadas olmaz, Mernis veritabani siizdirildi muhtemelen oradan buluyorlar. Veritabanini elde bulundurmak suc.

Yapabilir. Böylelere arkadaş demekte ne biliyim yani. Arkadaş markadaş dinleyeyeceksin direk ihbar ediceksin.

Kanka arkadaş değil aslın da arkadaşımın arkadaşı bana taktı ona lan desem bile tehdit ediyor data falan bir şeyler diyor anlamıyorum da ben çok bu konulardan.
klasik mernisci 15 yaş velet topluluğu korkmanıza gerek yok. SMS kutunuz biraz şişebilir onun haricinde pek bişey yapamaz.

Kanka arkadaş değil aslın da arkadaşımın arkadaşı bana taktı ona lan desem bile tehdit ediyor data falan bir şeyler diyor anlamıyorum da ben çok bu konulardan.

Bunlarda sanal maganda oldular. Verilerle tehdit ediyorlar. Gitsin yaysın bakayım nasıl dava açıyorsun ağlıyor. Bu bilgilerin hepsini ben biliyorum sen kimsin de. Git CİMER'e ver.

Geri
Yukarı