TCL 10l nasıldır?

Bütçe
2000-2500

zxcxts

Kilopat
Daha fazla  
2000-2500 TL civarı bir telefon almak istiyorum. Araştırırken internette TCL 10l modeli ile karşılaştım fakat yeni bir marka olduğu için internette net bir bilgi yok. Bazı sorunları olduğunu okudum. Donma, videoları kendi kendine durdurma ya da uygulama hatası gibi. Bir kişi ise asistan uygulamasının Play Protect taramasında zararlı yazılım olduğunu tespit ettiğini ve asistan uygulamasını sildikten sonra sorunlarının düzeldiğini yazmış. Ben bankacılık uygulaması, mail ve sosyal medya için telefon kullanıyorum oyun vs. gibi şeylerle alakam yok. Daha önce BlackBerry Priv kullanıyordum güvenlik ağırlıklı bir telefon olduğu için fakat şu an bu tarz telefon bulamadım. TCL 10l kullanan varsa bilgi verebilirse çok memnun olurum. Bankacılık uygulamaları için güvenlik öncelikli, güncel ve günlük kullanım için sıkıntı çıkarmayacak başka bir telefon öneriniz varsa değerlendirebilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000-2500 TL civarı bir telefon almak istiyorum. Araştırırken internette TCL 10l modeli ile karşılaştım fakat yeni bir marka olduğu için internette net bir bilgi yok. Bazı sorunları olduğunu okudum. Donma, videoları kendi kendine durdurma ya da uygulama hatası gibi. Bir kişi ise asistan uygulamasının play protect taramasında zararlı yazılım olduğunu tespit ettiğini ve asistan uygulamasını sildikten sonra sorunlarının düzeldiğini yazmış. Ben bankacılık uygulaması, mail ve sosyal medya için telefon kullanıyorum oyun vs. gibi şeylerle alakam yok. Daha önce BlackBerry priv kullanıyordum güvenlik ağırlıklı bir telefon olduğu için fakat şu an bu tarz telefon bulamadım. TCL 10l kullanan varsa bilgi verebilirse çok memnun olurum. Bankacılık uygulamaları için güvenlik öncelikli, güncel ve günlük kullanım için sıkıntı çıkarmayacak başka bir telefon öneriniz varsa değerlendirebilirim. Teşekkürler.

Hocam 2500 TL bütçeye daha kaliteli arayüz sunan A73 ve M.21'e bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı