TCL 10L alınır mı?

Orochimaru

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Yok
2300 TL bütçem var baktığım çoğu konuda bu telefonu öneriyorlardı ama yine de sormak istedim. Bu telefon sizce alınır mı ya da onu alma bunu al diyebileceğiniz bir telefon var mı bu bütçede? Şimdiden teşekkürler.

2300 TL bütçem var baktığım çoğu konuda bu telefonu öneriyorlardı ama yine de sormak istedim. Bu telefon sizce alınır mı ya da onu alma bunu al diyebileceğiniz bir telefon var mı bu bütçede? Şimdiden teşekkürler.

Bütçe 2500'e çıkarsa Oppo A73 daha iyi.
Çıkmazsa TCL 10l alınır.

İşlemci olarak daha iyi.
Hayır değil. SD 662 ile SD 665 aynı mimarili işlemciler. TCL 10L modelinde SD 665 var, A73 modelinde ise SD 662 var. Performans tarafında bir fark yok. Modem, yapay zeka, video seçenekleri ve güç tüketimi konusunda SD 665 daha iyi. SD 662 daha yeni bir işlemci olmasına rağmen WIFI 6 ve Bluetoth 5.1 dışında bir artısı yok.

Hayır değil. SD 662 ile SD 665 aynı mimarili işlemciler. TCL 10l modelinde SD 665 var, A73 modelinde ise SD 662 var. Performans tarafında bir fark yok. Modem, yapay zeka, video seçenekleri ve güç tüketimi konusunda SD 665 daha iyi. SD 662 daha yeni bir işlemci olmasına rağmen Wi-Fi 6 ve bluetoth 5.1 dışında bir artısı yok.

Hocam ben ufak bir farkla da olsa SD 662 daha iyi diye bilmekteydim.
Yanlışımı düzeltip bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı