TCL 10L telefon almak

Bütçe
2100

363436

Hectopat
Merhabalar. TCL 10L almayı düşünüyorum ancak kafama birkaç soru takıldı.

1) bataryası(4000 mAh) gün içinde ne kadar dayanıyor? Bazı yorumlarda yoğun kullanımda ekran süresinin 6 saat olduğunu gördüm, kötü bir sonuç mu?

2) bazı yorumlarda telefonun bildirim sorunu olduğunu, bazı uygulamalardan bildirim gelmediğini duydum. Ne kadar doğru? Doğruysa çözümü var mı?

3) bu bütçede TCL 10L'e alternatif var mı?

Özellikle TCL 10L kullanan birileri cevaplayabilirse çok memnun olurum.

Ek olarak forumda telefon kısmında kim bilgili bir bilgim yok, etiketlerseniz sevinirim.

Batarya olarak rahat yetecektir. Bildirim konusunda ise eğer böyle bir şey olursa güncelleme ile düzeltileceğini düşünmekteyim. Aslında bütçenizi 500 TL aşabilirseniz Realme 7 çok daha iyi olacaktır.

Batarya olarak rahat yetecektir. Bildirim konusunda ise eğer böyle bir şey olursa güncelleme ile düzeltileceğini düşünmekteyim. Aslında bütçenizi 500 TL aşabilirseniz Realme 7 çok daha iyi olacaktır.
Maalesef bütçe yükseltme imkanım yok.

Yorumunuz için teşekkür ederim :)

1) 4000MaH pilli A10s kullanmıştım. Onun işlemci soba olmasına rağmen 2 gün çıkarıyordum genelde. Anime, Spotify, Asphalt 9 ve Discord karışık.

2) İlk defa senden duyuyorum. TCL'nin arayüzü bildiğin saf Android zaten, öyle bir şey yaşayacağını sanmıyorum. Telefonları aldıktan sonra genelde ''aslında o kadar kasmama gerek yokmuş'' diyorsun zaten. Ben öyle demiştim.

3) M11 ve Redmi 9C var ama çok daha güçsüz.

1) 4000MaH pilli A10s kullanmıştım. Onun işlemci soba olmasına rağmen 2 gün çıkarıyordum genelde. Anime, Spotify, Asphalt 9 ve Discord karışık.

2) İlk defa senden duyuyorum. TCL'nin arayüzü bildiğin saf Android zaten, öyle bir şey yaşayacağını sanmıyorum. Telefonları aldıktan sonra genelde ''aslında o kadar kasmama gerek yokmuş'' diyorsun genelde. Ben öyle demiştim.

3) M11 ve Redmi 9C var ama çok daha güçsüz.
Sanırım bunu alıp geçeceğim ya, dediğin gibi muhtemelen aldıktan sonra "kasmama gerek yokmuş" derim.

Yorumun için teşekkürler :)

1) bataryası(4000 mAh) gün içinde ne kadar dayanıyor? Bazı yorumlarda yoğun kullanımda ekran süresinin 6 saat olduğunu gördüm, kötü bir sonuç mu?

6 saat ekran süresi 4000 mAh bir telefona göre kötü sayılır, bu demek oluyor ki telefon pil ömrünü dengeli bir şekilde harcayamıyor.

2) bazı yorumlarda telefonun bildirim sorunu olduğunu, bazı uygulamalardan bildirim gelmediğini duydum. Ne kadar doğru? Doğruysa çözümü var mı?

Yazılımsal bir problem olabilir TCL yazılımsal anlamda iyi bir firma illaki bunu düzeltecektir.

3) bu bütçede tcl 10L'e alternatif var mı?

Yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı