Elektronik TCL 50P633 ve 55P633 11-17 Ağustos tarihleri arasında BİM'de indirimli fiyatta satılıyor

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Adem helvacı 635 ile 633 arasında hiçbir fark olmadığını ve sadece BİM markete geldiği için isim farklılığı olduğunu söylemişti.

Düzeltme: Başlıkta yanlışlık yaptım. 55p633 değil 50p633 olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şimdi baktım kendi sitesi üzerinden modelde 60Hz yenileme var, Dolby desteği de yok HDMI 2.1'in hangi artısını kullanıyor anlamadım. Konsolculardan özür dilerim. 🙏
Screenshot_2023-08-16-22-12-03-548-edit_com.opera.browser.jpg

Cihazda neden özellikle HDMI 2.1 olduğuna dikkat çekilmiş bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleme:
TV izlemek için alacaklar görüntü hiç akıcı değil gözlerim kanadı TV kanallarındaki hareket bulanıklığı yüzünden. Sadece YouTube da 60Fps video açınca görüntü akıcı oluyor. Amazon prime ile denediğimde de 60fps görüntü yone bulanık. Fiyatına göre albenili gibi görünse de MEMC Teknolojisi olmamasının eksiği çok belli oluyor. Paneli kaliteli görüntü ve renkleri tatmin edici ama İşte o hareket bulanıklığı olmasaydı süper olurdu

TV izlemek için alacaklar görüntü hiç akıcı değil gözlerim kanadı TV kanallarındaki hareket bulanıklığı yüzünden. Sadece YouTube da 60Fps video açınca görüntü akıcı oluyor. Amazon prime ile denediğimde de 60fps görüntü yone bulanık. Fiyatına göre albenili gibi görünse de MEMC Teknolojisi olmamasının eksiği çok belli oluyor. Paneli kaliteli görüntü ve renkleri tatmin edici ama İşte o hareket bulanıklığı olmasaydı süper olurdu
Hocam karasal yayınların hepsi 1080p (TRT4k hariç). Amazon Prime içeriklerinin çoğu da 1080p. Onun için öyle gözüküyor. 4k film izlerseniz böyle olmayacaktır.

Hocam karasal yayınların hepsi 1080p (TRT4k hariç). Amazon Prime içeriklerinin çoğu da 1080p. Onun için öyle gözüküyor. 4k film izlerseniz böyle olmayacaktır.
Aynı anda kendi TV m de de açtım referans olarak da yüzüklerin efendisi dizisini açtım en iyi görsel onda diye. Cihazdaki görüntü akıcı değil

Geri
Yukarı