TCL 55P8M 55" 4K UHD Android Smart TV alınır mı?

PixelNinja

Hectopat
Merhaba, öncelikle bütçem 5000 TL. 140 ekran 4K bir televizyon buldum. Televizyonu ailem kullanacak, dizi, film, haber izliyorlar. Netflix, YouTube gibi uygulamalara girmesi yeterli, belki ileride PC'ye takar oyunda oynarım. Öncelikle soracagım birkaç soru olacak acaba netliği, parlaklığı nasıldır? Yani bu televizyonlarda oluyor mu bilmiyorum ama takılma, donma vs olur mu? Eğer televizyonun bir kronik sorunu veya bir başka sorunu varsa bana alternatif olarak aynı fiyat bandında TV önerebilir misiniz?

TCL 55P8M 55" 139 ekran 4K UHD Android Smart TV​

4 ila 6 yıl kullanacağım diyorsan seve seve al ama 1 yıl 2 yıl sonra değiştirim abi dersen daha ucuz modellere yönelmen en mantıklı seçim olacaktır senin için iyi akşamlar dilerim.

4 ila 6 yıl kullanacağım diyorsan seve seve al ama 1 yıl 2 yıl sonra değiştirim abi dersen daha ucuz modellere yönelmen en mantıklı seçim olacaktır senin için iyi akşamlar dilerim.

Televizyonu ailem kullanacak. Ne zaman bozulursa o zaman değiştirecekler.
Işık sızması sorunundan bahsediyorlardı bu model için, benim de kafama o takıldı.

Aslında Samsung TV alacaktık. Fiyatları görünce diğer markalara yöneldik, bilmiyorum ışık sızması var mı ama rahatsız etmiyorsa sıkıntı yok. Ben kullanmayacagım ailem kullanacak, onlarda böyle şeylere pek fazla takılmaz.(çok fazla ışık sızması varza onlarda takılır) ışık sızması çok fazla ise, kullanımda bariz bir şekilde gözüküyorsa o zaman başka tvlere bakacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı