TCL TCL 58P733 model TV duvara nasıl asılır?

enzyyx

Centipat
İyi günler, daha öncesinde satın aldığım ve kırık gelen Samsung televizyonumu iade edip TCL TV aldım. Duvara asmamız gerekiyor fakat nasıl yapacağız bilmiyorum. Nasıl yapılıyor? Aldığım model TCL 58P733 modeli. TV hakkında yorum yaparsanız da iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki gibi TV boyutuna göre bir duvar askı aparatı almalısın. Daha sonra duvara uygun yerlere dört adet delik delip dübel ile takacaksın. Diğer iki parça ise içinden çıkan vidalar ile televizyonun arkasındaki uygun deliklere takılacak ve duvara oturtacaksın bu kadar.

Linkteki gibi TV boyutuna göre bir duvar askı aparatı almalısın. Daha sonra duvara uygun yerlere dört adet delik delip dübel ile takacaksın. Diğer iki parça ise içinden çıkan vidalar ile televizyonun arkasındaki uygun deliklere takılacak ve duvara oturtacaksın bu kadar.

Teşekkür ederim hocam, TV hakkında bir yorumunuz var mı? 17 bin TL'ye aldığım ve normalde alacağımdan büyük olduğu için biraz tereddüte düştüm aslında.

Rica Ederim hocam. Malesef bilgim yok ne desem yalan olur. Alanınız varsa büyük Tv her zaman güzel gelir. Tavsiyem Resmi/Güvenilir Satıcılardan alın.

Geri
Yukarı