TCP Optimizer güvenilir mi?

sentiusz

Hectopat
Son günlerde internetimde bir yavaşlama söz konusu fakat internetimi değiştirme imkanım da yok. Bazı rehberlerde TCP Optimizer denen uygulamayı gördüm. İşe yaradığını söyleyenler var. Doğru ayarlar yapılıp doğru kullanılırsa sıkıntı çıkarır mı?

Şu bağlantıdakı .RAR dosyasını indir sırayla .bat.vbs. Reg dosyalarını çalıştır en son yeniden başlat keyfine bak kardeşim. İnternet ping hız sorunların çözülmüş olacak.

Şu bağlantıdakı .RAR dosyasını indir sırayla .bat.vbs. Reg dosyalarını çalıştır en son yeniden başlat keyfine bak kardeşim. İnternet ping hız sorunların çözülmüş olacak.
Peki bu güvenilir mi? :)
Son günlerde internetimde bir yavaşlama söz konusu fakat internetimi değiştirme imkanım da yok. Bazı rehberlerde TCP Optimizer denen uygulamayı gördüm. İşe yaradığını söyleyenler var. Doğru ayarlar yapılıp doğru kullanılırsa sıkıntı çıkarır mı?
Hicbi ise yaramıyor.

İşe yaramıyor diye arkadaşın sorduğu program için dedim. Size değil :)

Benim mesaja yazdığınızdan öyle anladım.
Bu ne işe yarıyor peki.

Dostum genel ayarlar internet hız vs iyileştirme bilgisayar önbellek temizleme yer açma. Ve birkaç iyileştirme regedit. Başlangıçta geri yükleme zaten oluşturur. Deneyebilirsin şu anki halinden 2 kat hızlanır sistemin dahası da var da bunu dene istersen bir tık daha iyisini paylaşırım bu arkadaş için kısa olanı.

Benim mesaja yazdığınızdan öyle anladım.

Dostum genel ayarlar internet hız vs iyileştirme bilgisayar önbellek temizleme yer açma. Ve birkaç iyileştirme Regedit. Başlangıçta geri yükleme zaten oluşturur. Deneyebilirsin şu anki halinden 2 kat hızlanır sistemin dahası da var da bunu dene istersen bir tık daha iyisini paylaşırım bu arkadaş için kısa olanı.

Bana atar mısın ayarları.

Yeni konular

Geri
Yukarı