TD W9970 SNR ayarlama

onur0355

Kilopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Telnete girdim ama komutları bilmediğim için SNR ayarı yapamadım. ADSL SNR komutları nelerdir?

Dosya Ekleri

• SDAASDQE213.png
    SDAASDQE213.png
    41,3 KB · Görüntüleme: 642
SNR ayarlıcaksan bildiğim kadarıyla bunu yapan iki modem markası var. ASUS ve keenetic yapıyor diye biliyorum. Bende ASUS AC-750 var SNR değerini ayarlayabiliyorum. Ama keeneticte bir videoda gördüm ayarlanıyor biliyor diye biliyorum.
SNR değeri ayarlanabilen bir değerdir. ASUS modemlerde direk arayüzden ayarlanabiliyor. Bazı modemlerde ise root yöntemi ile ayarlanabiliyor.

ASUS'u bu yüzden seviyorum.

SNR ayarlıcaksan bildiğim kadarıyla bunu yapan iki modem markası var. ASUS ve keenetic yapıyor diye biliyorum. Bende ASUS AC-750 var SNR değerini ayarlayabiliyorum. Ama keeneticte bir videoda gördüm ayarlanıyor biliyor diye biliyorum.

ASUS'u bu yüzden seviyorum.
Evet hocam orjinal arayüzden ASUS ve Keenetic modemlerde yapılabiliyor. ZyXEL, TP-Link gibi markalarda ise root atarak yapabiliyorsunuz.

Evet hocam orijinal arayüzden ASUS ve keenetic modemlerde yapılabiliyor. ZyXEL, TP-Link gibi markalarda ise root atarak yapabiliyorsunuz.

İyi o zaman doğru biliyormuşun keenetic ile ilgili. Sağol cevabın için bu arada hala kablo arıyorum iç tesisat için :D.
Root var şu anda modemde putty falan giriyorum ama TP-Link komutları farklı herhalde.

Hat değerlerini bir atar mısın? Şu anki snrin ne kadar bir bakalım.

Konuştunuz mu site toplantısında?

Site toplantası korona falan bitince olacak şu an yakın mesafede kimse toplanmak istemiyor. Ama yönetici teyzem onla konuştum kimse kabul etmez ise ben kendim çekeceğim vallahi. Hiç uğraşamam kimse kabul etmezse sana izin veririm dedi. Gitsinler internet şikayetci olsunlar sonra.

Geri
Yukarı