TD-W9970 TP-Link modem internete otomatik bağlanmıyor

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
Geçtiğimiz günlerde TP LİNK marka bir modem aldım. Elektrik kesildiğinde (bu aralar sıkça kesilmeye başladı) ve yeniden geldiğinde modem otomatik olarak internete bağlanmıyor. Ben yan odaya gidip modemin güç kablosunu çekip tekrar takıyorum ve bağlantı sağlanıyor. Eski modemde bu olmuyordu bunun sebebi nedir bilen var mı?

TD-W9970 | 300Mbps Kablosuz N USB VDSL2 Modem Router | TP-Link Türkiye

2 sene boyunca bu modemi kullandım, hiç böyle bir sorun yaşamadım. Müşteri Hizmetleri ile görüşmeyi denedin mi?
Yok hayır kimseyle görüşmedim. Geçici bir sorundur diye bekledim ama gece elektrikler yine kesilince aynısı oldu.
2 sene boyunca bu modemi kullandım, hiç böyle bir sorun yaşamadım. Müşteri Hizmetleri ile görüşmeyi denedin mi?
Az önce aradım. Teknik servisin bakması gerek dediler. Telefondan birşey yapamıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 tane eleman gönderemiyorlar mıymış? Bu kadar mı zor? Hayret bir şey ya, cidden hayret. Yakınsan götür diyeceğim de onların şu söylediği şey garibime gitti.
Hayır hiç öyle bir teklifte bulunmadı maalesef. Kargoyla göndermemi söyledi. Ben de pek güvenmediğim için ben götürürüm dedip adres aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı