TD500 mesh vs 4000D Airflow vs Pure Base 500DX

Kablolaması kötü değil zaten. Benim içime TD500'ünki daha çok sindi sadece.
Siz bilirsiniz, dediğim gibi. İki kasa da asla pişman etmez. Sadece senin dediğin gibi TD500'ün fan vukuatları var. :D

Bu arada TD500 fan sesi konusuna bir güncelleme yapmak istiyorum.

Şu kimsenin ilgisini çekmemiş olan 😝 başlıkta belirttiğim yol ile istirahat halinde (internette sörf, yazı-çizi) yalnızca işlemci soğutucunun fanları çalıştığından kasanın dibinde huzur içinde oturabiliyorum, oyunda zaten kasa sesi duyulmuyor.

Uzun lafın kısası; TD500'ün stok fan sesi minör dahi sayılamayacak ve çözümü olan bir soru işareti. Dolayısıyla, kesinlikle seçimlerinizi etkilemesin.

20210317_223108.jpg

Şu kimsenin ilgisini çekmemiş olan 😝 başlıkta belirttiğim yol ile istirahat halinde (internette sörf, yazı-çizi) yalnızca işlemci soğutucunun fanları çalıştığından kasanın dibinde huzur içinde oturabiliyorum, oyunda zaten kasa sesi duyulmuyor.

Uzun lafın kısası; TD500'ün stok fan sesi minör dahi sayılamayacak ve çözümü olan bir soru işareti. Dolayısıyla, kesinlikle seçimlerinizi etkilemesin.

Eki Görüntüle 927660
Başlığı "TD500 fan sesi çözümü" yapsaydınız daha fazla ilgi görebilirdi.

Peki sıcaklıklardaki değişim nasıl?

Hocam konuyu açarken bunun bir çözüm olabileceğini kestiremediğimden esasında öneri almaya niyetliydim ama sonrasında istirahatte 40°C, RDR2 veya Doom Eternal gibi oyunlarda ise 65°C'yi geçmeyen (tabii bu esnada fanlar devrede) sıcaklıktan ötürü kendi sorularımı cevaplamış oldum sanırım.

Hocam konuyu açarken bunun bir çözüm olabileceğini kestiremediğimden esasında öneri almaya niyetliydim ama sonrasında istirahatte 40°C, RDR2 veya Doom Eternal gibi oyunlarda ise 65°C'yi geçmeyen (tabii bu esnada fanlar devrede) sıcaklıktan ötürü kendi sorularımı cevaplamış oldum sanırım.
İnsanlar TD500'ü kronik fan sorunlu sanıyor. Çözümü varsa konu açın bence.

Aktif olarak TD500 kullanıyorum RGB'leri kapatabiliyorsunuz ve ön kısımdaki mesh panel hem hava sirkülasyonu hem de toz konusunda gayet iyi iş çıkarıyor.
Bu aralar forum TD500 mesh fan gürültüsü vakalarıyla dolu. Kasaya karşı ön yargı oluştu bende.
Tam güçte bile fazla ses çıkarmıyor ama kişiden kişiye göre de değişir.

Eki Görüntüle 927660
Insanlar kullandıkları kasanın özelliğini bilmeden konuşuyor ve ses olayını balon gibi şişiriyorlar çok garip :D

Yeni konular

Geri
Yukarı