TD500 vs MB511 vs 220t vs C31 vs iCUE 465X vs GT301

220t de egzoz fan yok egzoz fan olmaması bence büyük 1 eksi. İlk başta da yazdığım gibi td 500 mesh aralarında en iyi olanlarından biridir.
Arkadaşın ilk mesajda belirttiği gibi küçük ve hafif bir kasa olması için önerdim. TD500 kasalar gerçekten dev gibi ve epey ağırlar.

Ağırsa işler değişebilir. Bazen annemlere babamlara gidiyorum. Bilgisayarımı götürerek 1 ay falan kaldığım oluyor. Ve geri dönmesi var.

Arkadaşın ilk mesajda belirttiği gibi küçük ve hafif bir kasa olması için önerdim. TD500 kasalar gerçekten dev gibi ve epey ağırlar.

Commander C31 öneriniz gayet iyi küçük ve hafif olmasından dolayı ama bunu da biliyorsunuzdur ki egzoz fanın hava akışına çok büyük bir etkisi var eğer sonradan ek bir fan alp arkaya takarsa 220t de alabilir.
Ağırsa işler değişebilir. Bazen annemlere babamlara gidiyorum. Bilgisayarımı götürerek 1 ay falan kaldığım oluyor. Ve geri dönmesi var.
.

Kasa çok büyük değil sadece büyük ama ağır. Ama gittiğinde bir ay kalıp sonra dönüyorsan pek problem olmaz. Arabayla gidiyorsan sıkıntı yok zaten arabaya koyup götürürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı