TDA7294 ile 100 W Amplifikatör yapımı

Lehimlenecek yerleri zaten lehimledim. Kabloların düzgün durması için pcb üzerinde de yapıştırıcı kullanmıştım. İletkenlik var mıdır bu yapıştırıcıda?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçimde tedirginlik var. İletken olduğu kanaatindeydim ben de. O yüzden sana sordum.

Denedim hatta iletken mi değil mi diye. Pil ile led bağladım. Bir kağıda da yapıştırıcı döktüm. Devrenin bir ucunu yapıştırıcının içinden geçirdim. Çok az bir akım geçiyor maalesef.
Not: Kuruduktan sonra ne olur bilmem.

- - - Güncellendi - - -

Bu da resim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntüsü fazla önemli değil. Sorun çıkmaz sanırım.
Neyse yeni bir havya alacağım zaten. Eski tahta saplı olanı patladı. Evdeki 3 priz de birden bozuldu havya yüzünden.

O zaman entegreyi aynen böyle monte edeyim mi?

i6337774_dsc07552.jpg

Bağlantıların sorun olmazsa böyle yap. Ben olsaydım soğutucunun her tarafı kapalı olan tipinden alır direk karta monte ederdim. Sonuçta entegreyi biraz uzaklaştırman gerekiyor.

Abi bu soğutucuyu eski bilgisayar malzemeleri satan adam verdi. O dediğiniz her tarafı kapalı soğutucunun resmi varsa ona da bakarım abi.
Bağlantılar sorun olmazsa demişsin ne gibi sorun olabilir? Ve neden entegreyi karttan biraz uzaklaştırmam gerekli ? :)

Resimdeki senin kendi yaptığın amfimi? Şu 30 W'lık olan.

Bu arada diğer soruların cevaplarını da söylemedin :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı