Team Elite 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 RAM alınır mı?

MertDengz

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisliği Öğrencisi
Team Elite TED48G3200C22-S01
8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook RAM almayı düşünüyorum. Bende lehimli Samsung 4 GB DDR4 3200MHz CL22 RAM var. Sizce alınır mı?

Bence Bigboy RAM alın. Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanıyor ve ömür boyu garantisi var. Tekrar stoklarda mevcuttur.

Bu site zaten güvenli hocam. Asnet kuruluşu. Bizim de üyemiz. @130545.

Hocam siz RAM konusunda bilgilisiniz bende Lenovo IP Gaming 3 için RAM alacağım içinde SK Hynix 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 1.2v RAM var ama N11 gibi sitelerde sahte RAM'ler olabiliyormuş birkaç konuda gördüm siz ne tavsiye edersiniz bilendenal güvenli mi bir de en önemlisi RAM'lerde marka fark eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@ibrahim45300 evet güvenli. Siz de Kingston alabilirsiniz. Kendileri Asnet kuruluşu. Kingston yetkili distribütörü.

@ibrahim45300 evet güvenli. Siz de Kingston alabilirsiniz. Kendileri asnet kuruluşu. Kingston yetkili distribütörü.

Hocam marka farklı olması sorun olur mu bazı arkadaşlar aynı marka olması hatta kod numaralarının da aynı olması gerekiyor dedi kafam bayağı karıştı parasında değilim de RAM'i sipariş vereceğim 3 gün bekle gelecek taktım yok uymadı çalışmadı bir sürü iş. Bir de N11 sitesinde birebir aynı RAM'ler var size link versem bir inceler misiniz güvenli midir?

@ibrahim45300 evet güvenli. Siz de Kingston alabilirsiniz. Kendileri asnet kuruluşu. Kingston yetkili distribütörü.

Hocam marka farklı olması sorun olur mu bazı arkadaşlar aynı marka olması hatta kod numaralarının da aynı olması gerekiyor dedi kafam bayağı karıştı parasında değilim de RAM'i sipariş vereceğim 3 gün bekle gelecek taktım yok uymadı çalışmadı bir sürü iş. Bir de N11 sitesinde birebir aynı RAM'ler var size link versem bir inceler misiniz güvenli midir?

Geri
Yukarı