Team Elite 8 GB RAM laptoptaki RAM'le uyumlu çalışır mı?

Akyazılı54

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'lerin düzgün çalışması için sadece CL ve MHz yetmez. CL15 (15-15-15-36) gibi değerlerinde aynı olması gerektiğini biliyorum tam performans alabilmek için. Hem kullandığınız RAM hem de alacağınız RAM'in değerlerini atarsanız daha iyi olur.

Laptop marka model?
RAM'lerin düzgün çalışması için sadece CL ve MHz yetmez. CL15 (15-15-15-36) gibi değerlerinde aynı olması gerektiğini biliyorum tam performans alabilmek için. Hem kullandığınız RAM hem de alacağınız RAM'in değerlerini atarsanız daha iyi olur.
Cpuz de Cl değerleri 20-25 arası diyor şuan kullandığında cl22
Şuan işteyim akşam cpuz den ss atıcam size

Şu anki RAM özellikleri alıcağımda CL22 3200MHz uyumlu herhalde değilmi.
Anladığım kadarıyla CL20-25 arası laptop.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    538,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    532,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Sizin RAM CL20 görünüyor alacacağınız RAM CL22 eğer yanlış görmediysem. Buradaki değerler inip çıkıyor mu nedir CL20 diyor RAM için en iyi program RAMMon ben RAM alırken ona bakmıştım yükleyebilirsiniz. Bir de birkaç kişiyi etiketleyin onlarda baksın yanlış iş olmasın.

Son düzenleme:
Sizin RAM CL20 görünüyor alacacağınız RAM CL22 eğer yanlış görmediysem. Buradaki değerler inip çıkıyor mu nedir CL20 diyor RAM için en iyi program rammon ben RAM alırken ona bakmıştım yükleyebilirsiniz. Bir de birkaç kişiyi etiketleyin onlarda baksın yanlış iş olmasın.

Hocam HWiNFO programındsn baktım desteklenen CL değerleri diye bir satır geçiyor SPD sekmesinde uygulamanın orada CL10 ile 24 arası destekliyor diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı