Team Fortress 2 Classic oynanır mı?

Lachin Eke

Hectopat
Yer
Ahıska
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bakın Classic diyorum, Steam'den indirilebilen olanı değil.
Kaynak: Team Fortress 2 Classic

Team Fortress 2 Classic, 2008/2009'daki orijinal Team Fortress 2 deneyimini yeniden yaratan ücretsiz bir Sourcemod'dur. VIP ve + Takım (Mavi, Kırmızı, Yeşil ve Sarı) dahil olmak üzere silahlar, haritalar ve oyun modları gibi yeni özellikler sunar. Ayrıca, el bombaları ve dinamik silah alıcıları gibi resmi oyunda kaldırılan veya değiştirilen bazı eski özellikleri geri getiriyor. Team Fortress 2 Classic, daha çeşitli ve dengeli bir oyundan hoşlanan oyuncular için klasik TF2 oynanışını korumayı ve geliştirmeyi amaçlayan hayran yapımı bir projedir.

Bakın Classic diyorum, Steam'den indirilebilen olanı değil.
Kaynak: Team Fortress 2 Classic

Team Fortress 2 Classic, 2008/2009'daki orijinal Team Fortress 2 deneyimini yeniden yaratan ücretsiz bir Sourcemod'dur. VIP ve + Takım (Mavi, Kırmızı, Yeşil ve Sarı) dahil olmak üzere silahlar, haritalar ve oyun modları gibi yeni özellikler sunar. Ayrıca, el bombaları ve dinamik silah alıcıları gibi resmi oyunda kaldırılan veya değiştirilen bazı eski özellikleri geri getiriyor. Team Fortress 2 Classic, daha çeşitli ve dengeli bir oyundan hoşlanan oyuncular için klasik TF2 oynanışını korumayı ve geliştirmeyi amaçlayan hayran yapımı bir projedir.
Oynayabilirsin.

Şu videoyu izlemiştim sanirsam anlattığını içeriklerin hepsi var. Bende oynamak çok isterdim fakat imkanım yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı