Team Fortress 2 hâlâ oynanır mı ?

Makaleler
1
Daha fazla  
640 saat oynamışlığım vardır. Takasla uğraşmayı severdim sonra millet iyice sıkıntı çıkarmaya başladı. İtem satın alırken bile ben kâr ediyim düşüncesine bağladılar. Haliyle kimseyle takas yapamaz oldum. Üstüne bir de adını hatırlayamadığım yeni maç sistemini getirdiler public serverlarda oyuncu azaldı. Çocuk oyuncu kitlesi arttı, sürekli mic basıp bağırıyorlar. Ben oyunu oynamayalı bir yıl oldu, özledim tekrar indirmek istiyorum. Anlattığım olaylar yine aynı mı yoksa gelişme var mı ?

640 saat oynamışlığım vardır. Takasla uğraşmayı severdim sonra millet iyice sıkıntı çıkarmaya başladı. İtem satın alırken bile ben KÂR edeyim düşüncesine bağladılar. Haliyle kimseyle takas yapamaz oldum. Üstüne bir de adını hatırlayamadığım yeni maç sistemini getirdiler public serverlarda oyuncu azaldı. Çocuk oyuncu kilitlesi arttı, sürekli Mic basıp bağırıyorlar. Ben oyunu oynamayalı bir yıl oldu, özledim tekrar indirmek istiyorum. Anlattığım olaylar yine aynı mı yoksa gelişme var mı?

Bir gelişme var gibi Old'lar yavaş yavaş geri geliyor.
Kardeşim public serverlarda eğlencesi var tabii hele ki şu prison break yok muydu geceleri sabaha kadar oynardım hala da oynamak isterim tabii oyna bence ya istersen beni Ark ekle bir ara TF2 gireriz oyna sen oyna.
.

Geri
Yukarı