Team Fortress 2 hala oynanır mı?

Son düzenleme:
@TimDem Her haftada 10 saatlik hakkın var. genelde 20-25 dakikada da 1 item düşüyor. Bazen uzayabiliyor. Yalnız oyunun attığı itemler sınıfların değişik özellikli itemleri. Yani para falan etmiyor. En kötü ihtimalle hepsini biriktirip eritip metal yapıp 3-4 liralık item alınabilir. Premium hesapsa (Mann co'dan herhangi bir şey alınca direkt premium olur) bazen para eden itemler atma şansı var. Bana sarı bir boya atmıştı ve o zamanlar 9 liraydı.

@580790 Oyun 2023'te de kesinlikle oynanır. Toplam 750 saatim var. Oyuncu olarak sıkıntısı yok ama ben normal sunucular yerine topluluk sunucusunda hep 2Fort adlı mapi oynuyorum. Ve o sunucularda genellikle hızlı respawn, istediğin itemleri bedavaya giyme gibi özellikler oluyor.

Çok eski grafikleri ve oynanışı çöp olduğu için böyle düşünüyorum.

Grafikleri kendine özgü bir oyun TF2. oynanışa çöp demişsin güldüm sadece, TF2 gelmiş geçmiş en iyi FPS taktiksel oyundur tüm karakterlerin kendine özgü silah kombinasyonları var ve hepsini çok çeşitli kullanabilirsin. TF2 genel anlamda basit ama ustalaşması zor bir oyundur ilk 10-15 saat zorlar ama sonra hafiften anlamaya başlarsın istersen mekaniklerini neden bu kadar övdüğümü anlaman için YouTube'da maymunca dili ile 'tiym fortrıs 2 mekanik' yazıp aratırsan karşına Türkçe 2-3 tane video çıkar onları izle daha yardımcı olur eğer zorlanıyorsan biraz pratik ile çözersin emin ol.

@Turgineer yanlış mıyım hocam.

Çok eski grafikleri ve oynanışı çöp olduğu için böyle düşünüyorum.
Umarım çok eski grafikten kastınız çizgi film teması değildir. Oynanışın çöp olduğunu düşündüren nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı