Team Fortress 2 hala oynanır mı?

Grafikleri kendine özgü bir oyun TF2. oynanışa çöp demişsin güldüm sadece, TF2 gelmiş geçmiş en iyi FPS taktiksel oyundur tüm karakterlerin kendine özgü silah kombinasyonları var ve hepsini çok çeşitli kullanabilirsin. TF2 genel anlamda basit ama ustalaşması zor bir oyundur ilk 10-15 saat zorlar ama sonra hafiften anlamaya başlarsın istersen mekaniklerini neden bu kadar övdüğümü anlaman için YouTube'da maymunca dili ile 'tiym fortrıs 2 mekanik' yazıp aratırsan karşına Türkçe 2-3 tane video çıkar onları izle daha yardımcı olur eğer zorlanıyorsan biraz pratik ile çözersin emin ol.

@Turgineer yanlış mıyım hocam.
Neden kaç ay önceki yoruma cevao yazdın bro oyun bana göre kötü bir oyun maymunca falan demişsiniz napayım ta kaç ay önce yazmışım yorumu. Ayrıca bende sana güldüm sen benim sevdiğim oyunlara çöp desen kaale alıp cevap bile vermem sonuçta eğer bir oyun zaten güzelse bunu senin söylemene gerek yok, ayrıca kaç ay önceki yoruma bu kadar içten bir şekilde yorum yaptırıcak kadar nesini sevdin oyunun?

Son düzenleme:
Neden kaç ay önceki yoruma cevao yazdın bro oyun bana göre kötü bir oyun maymunca falan demişsiniz ne yapayım ta kaç ay önce yazmışım yorumu. Ayrıca bende sana güldüm sen benim sevdiğim oyunlara çöp desen kaale alıp cevap bile vermem sonuçta eğer bir oyun zaten güzelse bunu senin söylemene gerek yok, ayrıca kaç ay önceki yoruma bu kadar içten bir şekilde yorum yaptıracak kadar nesini sevdin oyunun?

Haksız olduğunu düşündüğüm kısımları mütevazi bir şekilde anlattım. Senin beklentin neydi acaba.

Son düzenleme:
Ama eski hazzını vermez diye düşünüyorum.
Ben bir fark göremedim. TF2'ye ara vermiş kitle geri dönmüş oldu, o kadar.
Neden kaç ay önceki yoruma cevao yazdın bro oyun bana göre kötü bir oyun maymunca falan demişsiniz napayım ta kaç ay önce yazmışım yorumu. Ayrıca bende sana güldüm sen benim sevdiğim oyunlara çöp desen kaale alıp cevap bile vermem sonuçta eğer bir oyun zaten güzelse bunu senin söylemene gerek yok, ayrıca kaç ay önceki yoruma bu kadar içten bir şekilde yorum yaptırıcak kadar nesini sevdin oyunun?
Bunu başkasına yazdınız fakat size ben de cevap yazdığım için şunu söylemek isterim ki, Instagram ya da YouTube'da böyle bir yorum görsem dönüp bakmam bile. Ancak Technopat Sosyal farklı bir medya ve burada troll ya da toksik insanlar pek tutunamadığından hemen hemen her üyesi değerli sayılır. Yani burada herkes tartışmaya değer.

Zaten TF2 sevenin çok sevdiği, sevmeyenin de hiç sevmediği bir oyun; ortası yok. Oynanışa çöp demeniz şaşırttı çünkü TF2 çoğu insanın kendi oynayış zevkini bulabileceği sınıflara hatta alt sınıflara sahip olduğunu düşünüyorum.

Bunu başkasına yazdınız fakat size ben de cevap yazdığım için şunu söylemek isterim ki, Instagram ya da YouTube'da böyle bir yorum görsem dönüp bakmam bile. Ancak Technopat Sosyal farklı bir medya ve burada troll ya da toksik insanlar pek tutunamadığından hemen hemen her üyesi değerli sayılır. Yani burada herkes tartışmaya değer.

Zaten TF2 sevenin çok sevdiği, sevmeyenin de hiç sevmediği bir oyun; ortası yok. Oynanışa çöp demeniz şaşırttı çünkü TF2 çoğu insanın kendi oynayış zevkini bulabileceği sınıflara hatta alt sınıflara sahip olduğunu düşünüyorum.
Kaç ay önce yazmışım şu an yazsam "çöp" demek yerine "bana göre kötü" derim, O an öylesine denk gelmiş yazmışımdır. Ayrıca sorumun cevabını verirseniz sevinirim, bu denli içten savuncak kadar nesini beğendiniz oyunun?

Ayrıca sorumun cevabını verirseniz sevinirim, bu denli içten savuncak kadar nesini beğendiniz oyunun?
Sanırım verebileceğim en iyi cevap "kitlesi" demek olur.

Dediğim gibi bu oyunu seven çok sever. Bu yüzden oyunun kemik kitlesini anlayabildiğinizde çok eğlenceli, oyunun kendine ait bir mizahı var. "TF2 oyuncuları aynı beyin hücresini paylaşıyor" videosu bu mizahı ve oyuncular birbirlerinden farklı olsa bile TF2 mizahını nasıl çok iyi uyguladıklarını gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanalın çoğu videosu bunun hakkında.

Son düzenleme:
Kaç ay önce yazmışım şu an yazsam "çöp" demek yerine "bana göre kötü" derim, O an öylesine denk gelmiş yazmışımdır. Ayrıca sorumun cevabını verirseniz sevinirim, bu denli içten savuncak kadar nesini beğendiniz oyunun?
Yazdığımı tekrar okuyun:)

Bunu başkasına yazdınız fakat size ben de cevap yazdığım için şunu söylemek isterim ki, Instagram'ya da YouTube'da böyle bir yorum görsem dönüp bakmam bile. Ancak Technopat Sosyal farklı bir medya ve burada troll ya da toksik insanlar pek tutunamadığından hemen hemen her üyesi değerli sayılır. Yani burada herkes tartışmaya değer.

Hocam hazır TF2 ile konuşmuşken bir şey sormak istiyorum bu aralar omegatronic botlar çok çıkıyor hep Sniper oluyorlar sizde de oldu mu aynı şey.

Son düzenleme:
Hocam hazır TF2 ile konuşmuşken bir şey sormak istiyorum bu aralar omegatronic botlar çok çıkıyor hep Sniper oluyorlar sizde de oldu mu aynı şey.
Evet, botlar her maç türüne giriyor. Botsuz maç için Topluluk sunucularına bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı