Team Fortress 2 karakter tavsiyesi

Hidayet07

Centipat
Selamlar sorum şu; heavy mainim iyi oynarım, sizden kesin bir yanıt bekliyorum. Huo long mu pirinç canavarımı yani brass Beast mi hangisi daha iyi hangisini tavsiye edersiniz?
Bu arada yanlış yazılmış başlık silah bunlar silahlari sordum yani :)

Son düzenleme:
Ben orijinal minigun kullanıyorum, bir de adını hatırlamadığım ince namlulu bir tane vardı o da iyidir. Sırf stoktan farklı silah kullanacağım diye kendini zorlama :)

Team Fortress 2'deki en iyi silahlar genelde standart silahlardır. Nereden duyduğumu pek hatırlamıyorum.

Eğer alan Spy ile doluysa ve takım arkadaşların varsa Huo Long kullanmak mantıklı olabilir. Ama yanlız gitmeyi düşünüyorsan Spy'ın yeterli canı olduğu sürece yanmasının bir anlamı yok, asıl mesele yandıktan sonra fark edilecek mi ve korunmuş mu olucaksın?

Pirinç Canavarı'nın yanlış hatırlamıyorsam daha uzun süre atışa hazırlanma süresi var diye hatırlıyorum. Bazı topluluk sunucularında silahların eksileri ve artılarının abartı şekilde yükseltildiği olabiliyor. Eğer böyle bir topluluk sunucusuna girersen silahı değiştir. Silahı indirmek kanser etmeye dönebilir.

Huo Long, Spy'ların çok olduğu bölgeler için iyidir. Ama onun dışında çok kötü. Hem cephanesi daha az hem de alt tarafta yaydığı alev ayrıca tüketiyor. Pirinç Canavarı'nı hiç kullanmadım ama Nataşa'yı önerebilirim sana. Eğer Nataşa yoksa normal minigun ile yoluna devam edebilirsin.

Huo long, Spy'ların çok olduğu bölgeler için iyidir. Ama onun dışında çok kötü. Hem cephanesi daha az hem de alt tarafta yaydığı alev ayrıca tüketiyor. Pirinç canavarı'nı hiç kullanmadım ama nataşa'yı önerebilirim sana. Eğer nataşa yoksa normal minigun ile yoluna devam edebilirsin.

Aynen nataşa fena var ama degişmeyi düşünüyorum pirinçe iyi yapar mıyım?
Çözülmüşdür soru.

Geri
Yukarı