Team Comtress 2 ve Creators.tf hakkında görüşler

Aeif

Centipat
Yer
Iacon City
Daha fazla  
Team Fortress için çıkan bu iki yeni mod hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Şuan Creators.tf'yi yükledim ve deneyeceğim. TC2'yi ise kurulumu çok karışık olduğu ve şuan üzerinde düşünmek istemediğim için sonraya bıraktım. Ben Creators.tf''yi deneyimlerken siz de fikirlerinizi aktarabilirsiniz.

Kurması o kadar zor değilmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de deneyeceğim şimdi, anladığım kadarıyla performans sorunlarını çözüyor. Bu güzel oldu zira TF2'yi FPS drop belası yüzünden bırakmıştım.

Kurması o kadar zor değilmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de deneyeceğim şimdi, anladığım kadarıyla performans sorunlarını çözüyor. Bu güzel oldu zira TF2'yi FPS drop belası yüzünden bırakmıştım.
Team Comtress sadece performans sorunlarını çözmüyor, oyundaki bugların %99'unu fixlemişler.

Dün denedim, deneysel bir şeymiş bu, yani sunucuya bağlanamıyorsunuz bunu kurduğunuzda. Tam sürümü çıkana kadar da oyun oynamak mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı