Team Fortress 2 mağazasından key alınır mı?

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
Premium bir oyuncu olarak oynamanın avantajları daha fazla ve mağazasından key veyahut ucuzundan bir eşya aldığımız takdirde Premium bir oyuncunun avantajlarına erişebiliyoruz. Sizce Team Fortress 2 mağazasından key almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacın sadece key almaksa topluluk pazarında daha ucuz olduklarını biliyorum ordan almanızı tavsiye ederim ama eğer amacın premium olmaksa oyunun marketinden bi silah alın daha iyi en azından para cebinizde kalır. Premium olmak için key almaya değmez yani.

Amacın sadece key almaksa topluluk pazarında daha ucuz olduklarını biliyorum ordan almanızı tavsiye ederim ama eğer amacın premium olmaksa oyunun marketinden bi silah alın daha iyi en azından para cebinizde kalır. Premium olmak için key almaya değmez yani.
Ben alınabilecek bir şey bulamadım siz neyi tavsiye edersiniz çoğu item 18 liradan başlıyor

Oyun içi markete gidip en ucuz silahlardan almanızı öneririm, bundan 2-3 sene önce 8 tl'ye almıştım fakat şimdi dediğiniz gibi hepsi 18 tl olmuş.
Hah yeni bir özellik buldum bir eşya 18 tl bandındayken o eşyaya tıklayıp dene dediğimizde %25 indirime giriyor bu sayede 13 tlye düşüyor muhtemelen bu şekilde en karlısı

Eğer alacağınız silahı kullanmayacaksanız o eşyadan aynı türden (Mesela Scout'un pompalıları) 2 silahı alıp onları hurdaya dönüştürebilirsin. Hurdalarla başka eşyaları craft edip güzel bir eşya elde edebilirsin. (Öyle yapacaksan ve eşyan azsa trade sunucularından eşya kasmanı tavsiye ediyorum. Tabiki bir sürü başarımda gelecek.)

Yeni konular

Geri
Yukarı