Team Fortress 2 Oynayanlar Derneği!

cidden çok yenilik getirmiyorlar be usta.
Hocam, ben 5-6 yıldır oyunuyorum Team Fortress 2'yi oyunun basit eğlence modunu cadılar bayramı görevlerinde item düştüğü zamanlar adam akıllı girmeye başlamıştım. Sexton Hale mod adlı Boss modu oynuyorum normalde, ancak bilgisayarım biraz kötü olduğu için artık topluluk sunucusu kastırıyor. Mecbur basit eğlence giriyorum.

3 Yıldır oynayamıyorum 500 saatlik oyun deneyimim var. PC topladıktan sonra devam😄sadece spy oynayamıyorum elim ayağıma dolaşıyor sonra fark ediyorlar tabii tabanları yağlıyorum.

750 saat aktif bir şekilde oynadım. Ara verdim sınavlar için. Bağımlılık yapıyor. Başka oyunlarla arayı kapatamıyorsun da.

Evet, 13 yıldır oynayanı bile var ama bu demek değil ki işin için giremezsin. Zaman istiyor oyun. 2000 saatin olsa dahi yeni bir şeyler öğrenirsin. Kendine ait silah takımını veya takımlarını zamanla seçiyorsun ve bu çok zevkli. TF2Center girersen ki burası FACEIT CS:GO gibi, işte orada bazı malum işlemleri uygularlar. Ekonomisi ve topluluk sunucuları çok çeşitli ve karmaşık olan ve çözene çok zevk veren bir oyun. Bağımlılık yapar. Ya gir oyna ya da hiç bulaşma. Bence böyle.

Ben yeni başlayacağım oyuna da, bana arkadaşlarım yeniysen boş yere bulaşma falan diyorlar. Herkes iyi oynuyor zorlanırsın dediler, bilemedim.
Oyunda uzmanlaşmak zor değil bence, ama ben kendi deneyimlerime dayanarak söylersem bence oyuna yeni başlayan herkes ilk 5-10 saati çevrimdışı modda 8'den 16'ya kadar sırayla artan botlarla geçirmeli.

Geri
Yukarı