Team Fortress 2 Yay Nasıl Alınır?

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
Team Fortress'ye yeni başladım. Yay ile oynamak istiyorum ama nasıl alacağımı bilmiyorum. Mağazaya baktım TL karşılığı alınıyor galiba. Başka yolu var mı? İlerde oyun kendi verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@furkan184 Hocam ben "Tremor Games"te kredi biriktirerek almıştım. 18 kredi bu da 2 video izlemeye denk geliyor. Ben oradan bir çok oyun/item aldım.
1.png
Screenshot_1.png
Stoklar hızlı bitiyor şuan stokta yay var hızlı olun bence (y).

Hocam siz takas linkinizi atın ben size vereyim zaten ben de kullanmıyorum :D. 18 kredim varmış.
Steam hesabımda 0.47 TL para var. Bu para ile kendime daha geniş bir envanter alabilir miyim TF2 oyunu için? Çünkü o kadar çok eşyam varki, artık önüme sürekli uyarı çıkıyor "Envanter dolu" diye ve bunu kapatamıyorum mecburen herhangi bir şey satın almamı istiyor. TF2'de satılan en ucuz eşya hangisi?

Steam Trade Linkinizi atın siz buradan atabilirsiniz. Sonra mesajı düzenlersiniz isterseniz.

Steam hesabımda 0.47 TL para var. Bu para ile kendime daha geniş bir envanter alabilir miyim TF2 oyunu için? Çünkü o kadar çok eşyam varki, artık önüme sürekli uyarı çıkıyor "Envanter dolu" diye ve bunu kapatamıyorum mecburen herhangi bir şey satın almamı istiyor. TF2'de satılan en ucuz eşya hangisi?
Yanlış bilmiyorsam, TF2 marketinden almanız zorunlu envanterinizi genişletmek için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı