Team Fortress 2'ye alışınca oyun daha zevkli hale gelir mi?

lebowskia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Team Fortress 2 yeni oynamaya başladım, 2 gündür birkaç el basit eğlence girdim ama çok eğlenemedim, adamlar çok zor ölüyor ya da çok hızlı hareket ettiklerinden vuramıyorum, alışınca daha eğlenceli olur mu? Alışma sürecinde hangi karakteri önerirsiniz?
Bir de şimdiye kadar düşen itemlerin hiçbiri pazarda satılmıyor, pazarda satılabilen itemler de düşüyor mu? Premium hesap yaptım bu arada.

Merhaba, Team Fortress 2 yeni oynamaya başladım, 2 gündür birkaç el basit eğlence girdim ama çok eğlenemedim, adamlar çok zor ölüyor ya da çok hızlı hareket ettiklerinden vuramıyorum, alışınca daha eğlenceli olur mu? Alışma sürecinde hangi karakteri önerirsiniz?
Bir de şimdiye kadar düşen itemlerin hiçbiri pazarda satılmıyor, pazarda satılabilen itemler de düşüyor mu? Premium hesap yaptım bu arada.

Bende oynamak istiyorum ama oynayamıyorum gördüğüm diğer Valve oyunlarına göre daha farklı daha zevkli bir şeye benziyor ama oynayamıyorum ki.

Arkadaş grubum bu oyuna başlamıştı 2-3 ay 30-40 saat oynamışlardı sonra çok eğlenmeye başlamışlardı, ben onlara katılmamıştım. Ama dedikleri kadar var yani her oynayan alışınca mükemmel diyor, şans verebilirsiniz.

Zevk almak için oynayacaksan al sniperi oyna veya spyla arkadan bıçakla bunlar çok zevkli.Ve genelde karsiniza kemik kitleden insanlar gelir yeni oyuncu çok nadir gördüm bu yüzden sürekli ölmeniz normal.

Pazarda satılabilen eşya olarak bir tek kasa düştü bana 250 saate yakın sürede. Onun dışında oyuna alıştıktan sonra çok eğlenceli bir hal alacak. Mann Vs. Machine moduna da bir göz atabilirsiniz, topluluk sunucularında dolaşabilirsiniz.

Karakter olarak tam bir önerim yok. Kaçmalı zıplamalı oyun seviyorsanız Scout, tank seviyorsanız Heavy, destek seviyorsanız Medic olabilir. Benim en sevdiklerim bunlar.

Oyunda aim çoğu karakterde önemli değil hızlı akan bir oyun, alışınca çok eğlenceli. Düşen itemleri de satamazsınız takaslayabilirsiniz onlar da 5 cent falan hurda metal olarak.

Bence oyundaki tüm sınıfları deneyin 9 sınıftan hangisini daha zevkli bulursan onu oyna ve evet oyuna alışmalısınız çünkü 24 kişi varsa bi oyunda illaki içinden saati çok olanlar çıkıyor 10 bin 5 bin saatten bahsediyorum

Geri
Yukarı