Team Fortress oynanır mı?

Hangisinden bahsetmektesiniz?
Team Fortress 2
Team Fortress Classic

Ben Team Fortress 2'yi 5-6 yıldır oynuyorum. Özellikle topluluk sunucuları sarıyor beni.

Team Fortress 2 bir defa sevildi mi unutulmaz, en azından ben unutmuyorum. Oyun uzun zamandır güncelleme gelmese de Steam'de en fazla oynanan oyunlar arasında.
Oyunun beni sarmasının en büyük nedeni "Hit-or-Miss" yani isabet ettir ya da ıskala mantığı. Team Fortress 2'de otomatik silahlar azdır. Böylelikle attığınız atışları gerçekten hissedersiniz.

Yani şöyle:

Mesela birini bomba atar ile bir defa vurdun ancak öldürdü. Oyuncu şöyle düşünür: "Bir dahaki sefere iki defa vurup öldürebilirim."
Bu sayede oyundan bıkma ihtimali minimum olur.

Son düzenleme:
Hangisi? 2 yoksa Classic'mi?
2
Team Fortress 2
Team Fortress Classic

Ben Team Fortress 2'yi 5-6 yıldır oynuyorum. Özellikle topluluk sunucuları sarıyor beni.

Team Fortress 2 bir defa sevildi mi unutulmaz, en azından ben unutmuyorum. Oyun uzun zamandır güncelleme gelmese de Steam'de en fazla oynanan oyunlar arasında.
2
Team fortress 2.
Team fortress classic.

Ben Team fortress 2'yi 5-6 yıldır oynuyorum. Özellikle topluluk sunucuları sarıyor beni.

Team fortress 2 bir defa sevildi mi unutulmaz, en azından ben unutmuyorum. Oyun uzun zamandır güncelleme gelmese de Steam'de en fazla oynanan oyunlar arasında.

Hile falan var mı?

Hile falan var mı?
Umm... bu soru biraz karışık.

Örnek olarak:
CS:GO'da hile çıkma ihtimali %12 ise Team Fortress 2'de eskiden %2 iken şimdi %15'tir.

Hile çok olmasada var ancak Team Fortress 2 kitlesi genel olarak hileden nefret edebiliyor. Yani hileci maç bitmeden kendi takımı tarafından kicklenebilir.

Hile çıkma çıkmama konusunda şanssız iseniz Topluluk sunucuları daha güvenlidir. Genellikle iyi serverlarda VIP üyesi veya Admin çevrimiçi olduğu için durumu fark eder.

Ben genelde topluluk sunucularında takılırım, resmi sunucularda hile gelme ihtimali son birkaç ayda arttı. Daha önce baya iyiydi.

Team Fortress 2 VAC sistemi kullanmakta. Orda hile yapanın yetkililer tarafından alabileceği ceza ile CS:GO'da hile yapanın alabileceği cezası aynı, VAC ban.

Son düzenleme:
Umm... Bu soru biraz karışık.

Hile çok olmasada var ancak Team fortress 2 kitlesi genel olarak hileden nefret edebiliyor. Yani hileci maç bitmeden kendi takımı tarafından kicklenebilir. Ancak topluluk sunucuları daha güvenlidir. Genellikle iyi serverlarda VIP üyesi veya admin çevrimiçi olduğu için durumu fark eder.

Ben genelde topluluk sunucularında takılırım, resmi sunucularda hile gelme ihtimali son birkaç ayda arttı. Daha önce bayağı iyiydi.

Team fortress 2 VAC sistemi kullanmakta. Orada hile yapanın yetkililer tarafından alabileceği ceza ile CS:GO'da hile yapanın alabileceği cezası aynı, VAC ban.

Tamam teşekür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı